Sparkassen Polska numer

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-27 16:59:08
Sparkassen Polska telefon

Kontakt z Sparkassen Bank. Numer telefonu na infolinię, pomoc dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców, adres korespondencyjny, informacje dodatkowe.

Sparkassen Bank

Jest to Niemiecki bank posługujący się językiem Polskim. Filie banku znajdują się w Niemczech w pobliżu granicy Polsko – Niemieckiej. Oferta banku może przyciągać klientów z Polski wykorzystywanym językiem czy oferowanymi przez Sparkassen bank ofertami.

Bank oferuje możliwość przetestowania bankowości internetowej za pomocą wygenerowania tymczasowego loginu oraz hasła. Generowane dane w ten sposób pozwalają na zapoznanie się z działaniem strony banku, przetestowaniu funkcjonalności oraz zobaczenia bankowości internetowej. 

Sparkassen Kontakt

Kontaktować się z bankiem Sparkassen można na wiele sposobów. Mianowicie poprzez czat dostępny na stronie, telefonicznie, faxowo oraz mailowo. Kontakt z bankiem Sparkassen możemy również prowadzić za pośrednictwem formularza kontaktowego. Za pośrednictwem formularzy znajdujących się na stronie możemy złożyć zamówienie na kartę kredytową. 

Sparkassen bank numer telefonu

03583 603-0

Sparkassen bank numer fax

03583 603-6600

Sparkassen bank numer hotline bankowości elektronicznej

+48 75 611 8 111 

Sparkassen bank adres email

[email protected]

Sparkassen bank  kod bankowy BLZ 

85050100

Sparkassen bank BIC

WELADED1GRL

Sparkassen bank adres

Sparkasse Oberlausitz-Niederschlesien  
Frauenstraße 21  
02763 Zittau

Bank Sparkassen zablokuj dostęp

W przypadku zgubienia karty niezwłocznie należy zastrzec taką kartę w celu ochrony środków znajdujących się na rachunku bankowym połączonym z kartą. Aby zastrzec kartę należy skorzystać z aplikacji mobilnej znajdującej się na smartfonie posiadacza rachunku, poprzez stronę internetową banku w zakładce karty opcja Zastrzeganie karty. Sparkassen bank zastrzeganie karty telefon +49 116 116. Za pomocą tego numeru jesteśmy w stanie zablokować dostęp do karty oraz bankowości elektronicznej.