Numer Złote Tarasy

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-08-22 12:59:05
Telefon Złote Tarasy

Galeria Złote Tarasy godziny otwarcia. Galeria Złote Tarasy numer telefonu na infolinię. Galeria Złote Tarasy numer telefonu. Galeria Złote Tarasy kontakt telefoniczny.

Złote tarasy

Galeria Złote tarasy to centrum handlowe oferujące ponad 200 sklepów na powierzchni 66 tysięcy metrów kwadratowych, jest to jeden z bardziej rozpoznawalnych budynków znajdujących się w stolicy. Galerie rocznie odwiedza ponad 21 milionów klientów, którzy poszukują nie tylko dużej aglomeracji sklepów ale również miejsca wypoczynku. Galeria przyciąga klientów nie tylko dogodną lokalizacją w centrum Warszawy, ale również swoim niezwykłym wyglądem. 

Galeria znajduje się w centrum Warszawy w bezpośrednim sąsiedztwie dworca, Pałacu Kultury i Nauki. Dla klientów, którzy nie potrzebują skorzystać z transportu publicznego przewidziany został monitorowany parking mieszczący prawie dwa tysiące miejsc parkingowych. Parking ten zapewnia klientom pewność, że ich pojazd nie zostanie uszkodzony w trakcie pobytu w galerii, jednocześnie oferując bezpłatny parking dla klientów w centrum Warszawy.

Galeria Złote Tarasy InfoPunkt kontakt

Główny punkt informacyjny Galerii Złote Tarasy oferujący pomoc klientom poprzez biuro obsługi klienta Złote Tarasy znajduje się w pobliżu głównego wejścia do Galerii. Z biurem obsługi klienta Złote Tarasy kontaktować się można osobiście oraz poprzez numer telefonu Złote Tarasy. Numer telefonu odpowiadający za kontakt z galerią Złote Tarasy pozwala na połączenie z infolinią Złote Tarasy, która również sprawuje zadania biura obsługi klienta. Kontaktując się z podanym poniżej numerem telefonu klienci mogą przykładowo zgłosić niepoprawnie zaparkowany pojazd na parkingu Złote Tarasy, którego właściciel zostanie poproszony o zaparkowanie poprawnie lub odholowany na koszt właściciela pojazdu.  InfoPunkt dostępny jest dla klientów w godzinach 9:00 – 22:00 od poniedziałku do Soboty, oraz w niedziele handlowe w godzinach 9:00 – 21:00.

Złote tarasy infolinia informacja: +48 22 222 22 00

Złote tarasy informacja telefon: +48 22 222 22 02

Złote tarasy informacja adres email: [email protected]

Recepcja Biura Złote Tarasy

poniedziałek – piątek 09:00-17:00

Telefon recepcja Złote Tarasy: +48 22 222 00 00

Administracja Złote Tarasy

[email protected]

Marketing & PR (Kontakt dla mediów)

[email protected]

Wynajem lokali handlowych

[email protected]

Wynajem powierzchni pod stoiska handlowe

[email protected]

Wynajem powierzchni pod eventy komercyjne

[email protected]