Creditstar numer

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2023-01-03 17:00:34
Creditstar telefon

Obecnie działający numer telefonu do Biura Obsługi Klienta Creditstar. Firma Creditstar kontakt telefoniczny, adres mailowy. Creditstar telefon kontaktowy.

Numer telefonu Creditstar

Creditstar oferuje klientom możliwość zaciągania zobowiązań finansowych, jakimi są między innymi kredyty oraz pożyczki. Pożyczkę można wziąć przez internet w wysokości od stu do dziesięciu tysięcy złotych. Należy pamiętać, że zadłużenie należy spłacić w okresie trzech miesięcy od momentu zawarcia umowy. Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą skontaktować się z firmą Creditstar, mogą zrealizować to na dwa sposoby. Jednym ze sposobów uzyskania kontaktu jest skorzystanie z dostępnego numeru telefonu. Warto wiedzieć, że telefon Creditstar działa pod numerem 22 307 51 53. Połączenia są obsługiwane przez wysoko wykwalifikowanych konsultantów, którzy posiadają szeroki zakres wiedzy, a także duże doświadczenie w dni robocze od poniedziałku do piątku od 8:00-18:00. Telefon Creditstar funkcjonuje również w soboty w godzinach 10:00-18:00. 

Obecnie działający numer telefonu do Biura Obsługi Klienta Creditstar to: 22 307 51 53
Credistar adres e-mail: [email protected]

Creditstar kontakt telefoniczny

Udostępniany przez firmę Creditstar kontakt telefoniczny nie jest jedynym sposobem umożliwiającym interesantom uzyskanie wszystkich niezbędnych informacji. Istnieje również możliwość, przesłania wiadomości mailowej, wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Zapytania należy kierować na adres mailowy [email protected]. Odpowiedzi zwrotne są udzielane przez konsultantów w jak najkrótszym czasie. 

Adres e-mail: [email protected]
Creditstar numer telefonu: 22 307 51 53