Numer Galeria Centrum handlowe Ster

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-29 12:53:31
Telefon Galeria Ster

Zlokalizowana w centrum Szczecina Galeria Ster z przyjemnością ugości klientów w niemal 70 sklepach na terenie centrum handlowego. Godziny otwarcia galerii, kontakt telefoniczny, numer telefonu, kontakt online

Centrum handlowe Galeria Ster

Galeria Ster to duże centrum handlowo-rozrywkowe zlokalizowane w sercu Szczecina. W mieście Szczecin Galeria Ster działa już od wielu lat. W galerii znajduje się prawie 70 lokali, w których klienci mogą zakupić produkty spożywcze czy odzież, napełnić brzuchy, zlecić wykonanie przeróżnych usług lub po prostu przyjemnie spędzić czas. Galeria Ster Szczecin i przyjezdnych gości przez siedem dni w tygodniu.

Kontakt Galeria Ster

Galeria Ster kontakt umożliwia przede wszystkim telefonicznie. Klienci potrzebujący jakichkolwiek informacji o Galeria Ster telefon mogą wykonywać na numer  +48 91 486 90 41. Doświadczeni pracownicy dyrekcji galerii z przyjemnością odpowiedzą dzwoniącym na wszelkie pytania oraz rozwieją jakiekolwiek wątpliwości.

Galeria Ster godziny otwarcia

Galeria Ster otwarta jest przez siedem dni w tygodniu w godzinach od 9:00 do 21:00. Należy mieć na uwadze, że w Galeria Ster Szczecin sklepy mogą być otwarte w nieco innych godzinach. Hipermarket bi1 otwarty jest codziennie od godziny 8:00 do 21:00 z wyjątkiem niedziel handlowych, kiedy to jest otwarty do godziny 20:00. Dyrekcja Galerii Ster dostępna jest w godzinach pracy galerii. W tym czasie pracownicy dołożą wszelkich starań, aby udzielić pomocy osobom dzwoniącym tak, aby po rozłączeniu się nie miały one już żadnych wątpliwości ani pytań. Należy pamiętać, że zlokalizowane w Galeria Ster sklepy posiadają indywidualne numery kontaktowe, których należy szukać na ich stronach internetowych, bowiem recepcja galerii nie jest w stanie udzielić informacji o asortymencie czy cenach produktów i usług w poszczególnych lokalach.

Koszt za połączenie z dyrekcją Galerii Ster

Osoby dzwoniące do Galeria Ster kontakt muszą opłacić. Opłata za połączenie naliczana jest zgodnie z taryfikatorem operatora.

Galeria Ster kontakt online

Dla osób preferujących formę kontaktu drogą Internetową ponad kontakt telefoniczny Galeria Ster kontakt umożliwia również poprzez wysłanie wiadomości na adres skrzynki pocztowej [email protected]. Zapytania dotyczące najmu lokali należy kierować pod adres [email protected].

Adres Galeria Ster

ul. Ku Słońcu 67 
71-047 Szczecin