Numer Grand Hotel Boutique Rzeszów

Telefon Grand Hotel Boutique Rzeszów

Numer telefonu na infolinię Hotelu Grand Boutique Rzeszów. Grand Boutique Rzeszów rezerwacja telefoniczna. Grand Boutique Rzeszów biuro obsługi klienta.

Nowoczesny hotel miejski Grand Boutique Rzeszów

Grand Hoyel Boutique Rzeszów jest to miejsce przystosowane do potrzeb każdego klienta. Doskonale odnajdą się klienci zarówno biznesowi jak i turyści.

Komfort 

Podczas budowy Hotelu Grand Boutique w Rzeszowie projektanci przede wszystkim skupieni byli na stworzeniu jak największego komfortu dla przyszłych gości hotelowych. Dlatego też wnętrze hotelu zostało zaprojektowane w tradycyjnej formie. Połączenie jasnych kolorów z eleganckimi dodatkami podkreślają prestiż miejsca do którego udał się klient. Każdy z pokoi został zaprojektowany oraz wyposażony w niezbędne przedmioty w celu zmaksymalizowania komfortu gości.

Oferta dla biznesu Grand Boutique Rzeszów

Hotel dla klientów biznesowych przewidział specjalne miejsce jakimi są sale konferencyjne. Sale te zostały wyposażone w niezbędny sprzęt umożliwiający przeprowadzenie konferencji biznesowej na najwyższym poziomie. Dodatkowo sale te obsługiwane są przez najwyższej jakości catering oraz doświadczony personel. 

Lokalizacja Hotelu Grand Boutique

Hotel znajduje się w pobliżu Rzeszowskiego rynku. Położenie to zapewnia gościom hotelowym możliwość łatwego transportu w dowolne miejsce w mieście. A tereny zielone skutecznie odgradzają hotel od zgiełku ulic zapewniając gościom komfort na jaki zasługują.

Kuchnia w Grand Hotel Boutique 

O wielokrotne nagradzanej restauracji Patio należącej do Grand Hotel Boutique krążą już legendy. Restauracja ta dostarcza wszelkiego rodzaju doznania smakowe, które z pewnością trafią do każdego gustu. Szef kuchni Kamil Tłuczek wraz ze swoją załogą dostarczają niezwykłych doznań smakowych zarówno z kuchni klasycznej jak i nowoczesnej. Odpowiednio wyszkoleni pracownicy restauracji zapewniają gościom profesjonalną obsługę klienta.

Grand Hotel Boutique kontakt

Kontakt z Grand Hotel Boutique dostępny jest na wiele sposobów mianowicie można odwiedzić Grand Hotel Boutique osobiście, skontaktować się za pośrednictwem numeru telefonu Hotelu Grand Boutique, wysłać wiadomość pocztą elektroniczną jak również skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się na stronie Hotelu Grand Boutique. 

Grand Hotel Boutique telefon

W celu telefonicznego kontaktu z Grand Hotel Boutique należy wybrać jeden dostępnych poniżej numerów telefonu Grand Hotel Boutique.

Infolinia Grand Hotel: +48 17 250 00 00

Informacje o Hotelu email: [email protected]

Dział Sprzedaży i Marketingu Grand Hotel: + 48 17 250 00 80/81

Marketing Grand Hotel Email: [email protected]

Grand Hotel Boutique adres

Księdza Feliksa Dymnickiego 1a

35-030 Rzeszów