Numer Hotel Palazzo Rosso w Poznaniu

Telefon Hotel Palazzo Rosso

Hotel Palazzo Rosso. Idealny czas w dobrej cenie i luksusie w centrum Poznania. Kontakt telefoniczny, numer telefonu, kontakt online

Hotel Palazzo Rosso Poznań

Hotel Palazzo Rosso to zlokalizowany w odnowionej rezydencji z 1604 roku na Starym Rynku hotel, oddalony o 3 minuty spacerem od XIV-wiecznego ratusza w Poznaniu, 1 km od zamku Cesarskiego i 2 minuty spacerem od przystanku tramwajowego. Do dyspozycji gości hotelowych spędzających czas w eleganckich pokojach ze ścianami z cegły lub widocznymi belkami stropowymi jest bezpłatny dostęp do sieci Wi-Fi, płaski telewizor oraz mała lodówka. Pokoje rodzinne mogą pomieścić do pięciu osób, a apartamenty mają dodatkowo część wypoczynkową i stół. Za dodatkową opłatą dostępne jest śniadanie w formie bufetu. Taka oferta pozwala hotelowi, jakim jest Hotel Palazzo Rosso Poznań wzbogacić o wspaniałe miejsce na wypoczynek.

Kontakt do hotelu Palazzo Rosso

Hotel Palazzo Rosso Poznań kontakt umożliwia przede wszystkim telefonicznie. Goście hotelowi i osoby zainteresowane noclegiem w tanim hotelu mogą dzwonić na numer recepcji +48 61 227 54 47. Pracownicy recepcji z przyjemnością odpowiedzą dzwoniącym na wszelkie pytania, udzielą szczegółowych informacji dotyczących oferty hotelu oraz rozwieją jakiekolwiek wątpliwości.

Koszt za połączenie z hotelem Palazzo Rosso

Osoby dzwoniące do hotelu, jakim jest Hotel Palazzo Rosso kontakt muszą opłacić. Opłata za połączenie naliczana jest zgodnie z taryfikatorem operatora.

Hotel Palazzo Rosso kontakt online

Dla osób preferujących formę kontaktu drogą elektroniczną jako alternatywę dla kontaktu telefonicznego Hotel Palazzo Rosso kontakt umożliwia również poprzez wysłanie wiadomości na adres skrzynki pocztowej [email protected]. Telefon lub wiadomość na adres mailowy hotelu można także zastąpić kontaktem poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej hotelu. Poza uzupełnieniem pola z treścią wiadomości, osoba wysyłająca wiadomość będzie musiała uzupełnić kilka innych pól, w tym przede wszystkim podać swój adres e-mail lub numer kontaktowy, na który chce uzyskać odpowiedź.