Numer PZU Ubezpieczenia AC OC NNW

  • Kategoria: ubezpieczenia

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-08-11 16:08:21
Telefon PZU

PZU Powszechny Zakład Ubezpieczeń kontakt. Powszechny Zakład Ubezpieczeń Numer telefonu na infolinie. PZU akcje. PZU telefonicznie zgłoszenie szkody.

PZU

PZU jest to Powszechny Zakład Ubezpieczeń, jest to największa instytucja finansowa w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Na jej czele stoi PZU SA, którego tradycje sięgają 1803 roku, kiedy powstało pierwsze na ziemiach polskich towarzystwo ubezpieczeniowe.

Grupa PZU zarządza ok. 300 mld zł aktywów i świadczy usługi dla 22 milionów klientów w pięciu krajach. Według badań spontanicznej znajomości marki, PZU osiąga wynik 88%, a w przypadku badań wspomaganej – 100%, co czyni PZU najbardziej rozpoznawalną marką w Polsce.

Obszary i kierunki działalności

Grupa PZU działa nie tylko w obszarze ubezpieczeń na życie oraz majątkowym, ale również w obszarze produktów inwestycyjnych, emerytalnych, ochrony zdrowia i bankowości. PZU również w ramach partnerstw strategicznych współpracuje z takimi firmami jak np.: LOT czy Allegro oraz świadczy usługi assistance dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw.

PZU kontakt

Powszechny Zakład Ubezpieczeń w skrócie PZU umożliwia klientom zakładu ubezpieczeń kontakt na wiele sposobów. Mianowicie kontaktować z PZU klienci mogą poprzez numer telefonu na infolinię PZU, telefonicznie poprzez numer telefonu PZU, poprzez pocztę elektroniczną PZU, media społecznościowe PZU, czat online znajdujący się na stronie PZU. Poniżej zostały wymienione dokładne adresy oraz numery telefonów Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń. 

Adres email PZU: [email protected]

Infolinia PZU: 22 566 55 55 lub 801 102 102

Opłata zgodna z taryfą operatora

Dział sprzedaży PZU

Telefon działu sprzedaży PZU: 600 600 601

Opłata zgodna z taryfą operatora

pon. – pt.: 8.00–21.00

Weekend:  9.00–17.00

Media społecznościowe PZU

  • Facebook (@grupapzu, @pzukariera, @pomoctomoc , @Niestraszki) 
  • Instagram (Grupa PZU, pzukariera)
  • Twitter (@GrupaPZU)
  • YouTube (GrupaPZU)
  • LinkedIn(PZU)