Bank Pocztowy numer

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-19 10:16:56
Bank Pocztowy telefon

Kontakt do Banku Pocztowego. Numery telefonów, godziny pracy obsługi klienta, kontakt online

Polski Bank pocztowy

Bank pocztowy jest polskim bankiem komercyjnym oferującym usługi bankowe klientom indywidualnym, a także mikro- oraz małym przedsiębiorstwom. Swoje usługi oferuje w swoich placówkach oraz oddziałach Poczty Polskiej.

Bank pocztowy kontakt

Dla osób z kraju lub zza granicy chcących otrzymać informacje na temat usług oferowanych przez Bank Pocztowy lub pomoc w przypadku, gdy są już klientami banku, Bank pocztowy telefon kontaktowy udostępnia pod numerem 52 3499 499, niezależnie od typu telefonu, z którego wykonywane jest połączenie. Osoby zainteresowane nowym kredytem mogą się kontaktować z bankiem poprzez wykonanie połączenia na numer 52 3280 797.  

Bank Pocztowy infolinia ukraińska

Bank Pocztowy wyszedł naprzeciw klientom z Ukrainy, otwierając infolinię w języku ukraińskim, działającą pod numerem 52 3280 797.

Bank Pocztowy zastrzeganie kart

Dla istniejących klientów Banku Pocztowego działa numer telefonu 52 3499 494, pod który mogą zadzwonić osoby chcące zastrzec jakiekolwiek z posiadanych kart.

Bank Pocztowy godziny pracy telefonu kontaktowego

Numer dla chcących zastrzec karty obsługuje klientów przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Pozostałe numery kontaktowe obsługiwane są przez pracowników Banku Pocztowego w godzinach od 7:30 do 22:00 od poniedziałku do piątku, a także od 8:00 do 18:00 w soboty.

Bank Pocztowy kontakt koszt połączenia

Opłata za połączenie naliczana jest zgodnie z taryfą operatora.

Bank Pocztowy kontakt online

Osoby zainteresowane ofertą Banku Pocztowego lub klienci banku mogą kierować swoje zapytania nie tylko na numer telefonu. Do dyspozycji użytkowników jest również czat, na którym kontaktujące się osoby zostaną połączone z konsultantem, który udzieli odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania. Czat z pracownikiem banku dostępny jest w godzinach 7:30-22:00 w dniach od poniedziałku do piątku oraz w soboty w godzinach 8:00-18:00.