FedEx numer

  • Kategoria: kurierzy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-27 12:07:48
FedEx telefon

Usługi pocztowe i logistyka FedEx. Błyskawiczne przesyłki na terenie 220 krajów na całym świecie. Kontakt telefoniczny, numery telefonu, godziny pracy biura obsługi klienta, kontakt online

Usługi pocztowe FedEx

FedEx jest amerykańskim przedsiębiorstwem oferującym przewóz przesyłek na całym świecie oraz zajmującym się logistyką. Swoje usługi świadczy na terenie 220 krajów przede wszystkim drogą lotniczą. Dostępne w FedEx śledzenie nadanych przesyłek wpływa na atrakcyjność oferty firmy.

Kontakt z FedEx

Firma FedEx kontakt umożliwia przede wszystkim telefonicznie. Istniejący już klienci, a także osoby zainteresowane ofertą firmy FedEx telefon mogą wykonywać na numer +48 801 002 800 bądź +48 22 211 80 00. Doświadczeni konsultanci z biura obsługi klienta z przyjemnością odpowiedzą dzwoniącym na wszelkie pytania, udzielą szczegółowych informacji dotyczących oferty firmy oraz rozwieją jakiekolwiek wątpliwości. Dla klientów FedEx telefon do kuriera natomiast dostępny jest tylko wtedy, jeżeli przy nadawaniu przesyłki została wybrana takowa usługa. W innym wypadku kurier FedEx kontakt podejmuje tylko z własnej inicjatywy.  

FedEx godziny pracy biura obsługi klienta

Do dyspozycji osób kontaktujących się z FedEx telefon kontaktowy do biura obsługi klienta dostępny jest we wszystkie dni robocze tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00. W tym czasie pracownicy obsługujący linię dołożą wszelkich starań, aby udzielić pomocy osobom dzwoniącym tak, aby po rozłączeniu się z biurem obsługi klienta nie miały one już żadnych wątpliwości ani pytań.

Koszt za połączenie ze wsparciem FedEx

Osoby dzwoniące do FedEx kontakt telefoniczny muszą opłacić. Opłata za połączenie naliczana jest zgodnie z taryfikatorem operatora.

FedEx kontakt online

Dla osób preferujących formę kontaktu drogą Internetową ponad kontakt telefoniczny, FedEx kontakt umożliwia również poprzez wysłanie wiadomości na adres skrzynki pocztowej. Należy w tym celu skorzystać z jednego z dostępnych na stronie usługodawcy formularzy kontaktowych. Poza uzupełnieniem pola z treścią wiadomości, osoba wysyłająca wiadomość będzie musiała uzupełnić kilka innych pól, w tym przede wszystkim podać swój adres e-mail lub numer kontaktowy, na który chce uzyskać odpowiedź.