DPD numer

  • Kategoria: kurierzy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-25 10:04:02
DPD telefon

Kontakt telefoniczny, numer telefonu, godziny pracy biura obsługi klienta, kontakt online do DPD przesyłki kurierskie.

Kontakt DPD

Firma kurierska DPD kontakt umożliwia przede wszystkim telefonicznie. Klienci, a także osoby zainteresowane nadaniem paczki z Biuro Obsługi Klienta DPD mogą skontaktować się dzwoniąc pod DPD telefon w wybranych godzinach, w określone dni tygodnia.

DPD godziny pracy Biura Obsługi Klienta

Do dyspozycji osób kontaktujących się z DPD telefon do biura obsługi klienta dostępny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 oraz w soboty w godzinach od 8:00 do 14:00.

DPD kontakt telefoniczny

Contact Center DPD Polska jest dostępne dla klientów dzwoniąc na telefon DPD pod jeden z numerów telefonów: 801 400 373 lub 22 577 55 55. Opłata za połączenie jest zgodna z cennikiem operatora sieci. 

DPD kontakt online

Dla osób preferujących formę kontaktu drogą Internetową ponad kontakt telefoniczny, DPD kontakt umożliwia również poprzez wysłanie wiadomości na adres skrzynki pocztowej [email protected]

W firmie DPD telefon kontaktowy lub wiadomość na adres mailowy można także zastąpić kontaktem poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie firmy. 

Kurier DPD kontakt

Kontakt do kuriera DPD, który odpowiedzialny jest za dostawę przesyłki można znaleźć na stronie firmy, wchodząc w zakładkę “Obsługa klienta” i tam wybierając opcję  “telefon do kuriera DPD”. Teraz wystarczy podać numer przesyłki i firma DPD udostępni klientowi telefon do kuriera DPD.