DHL Polska numer

  • Kategoria: kurierzy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-26 14:02:41
DHL Polska telefon

Kontakt telefoniczny, numer telefonu, godziny pracy biura obsługi klienta, kontakt online do DHL przesyłki kurierskie.

Kontakt DHL

Firma kurierska DHL kontakt umożliwia przede wszystkim telefonicznie. Klienci, a także osoby zainteresowane nadaniem paczki z Biuro Obsługi Klienta DHL mogą skontaktować się dzwoniąc pod DHL telefon w wybranych godzinach, w określone dni tygodnia.

DHL godziny pracy Biura Obsługi Klienta

Do dyspozycji osób kontaktujących się z DHL telefon do biura obsługi klienta dostępny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 18:30.

DHL kontakt telefoniczny

Contact Center DHL Polska jest dostępne dla klientów dzwoniąc na telefon DHL pod jeden z numerów telefonów: +48 42 6 345 100 lub +48 42 6 345 345. Opłata za połączenie jest zgodna z cennikiem operatora sieci. 

DHL kontakt online

Dla osób preferujących formę kontaktu drogą Internetową ponad kontakt telefoniczny, DHL kontakt umożliwia również poprzez wysłanie wiadomości na czacie dostępnym na stronie firmy, tam wirtualny asystent jest dostępny 24 godziny, przez 7 dni w tygodniu.

Kurier DHL kontakt

Kontakt do kuriera DHL, który odpowiedzialny jest za dostawę przesyłki można znaleźć na stronie firmy, wchodząc w zakładkę “Obsługa klienta” i tam wystarczy podać numer przesyłki, firma DHL udostępni klientowi telefon do kuriera DHL.