Numer Filharmonia w Lublinie

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 13:30:09
Telefon Filharmonia w Lublinie

Sprawdź numer telefonu do Filharmonia w Lublinie. Sprawdź aktualne numery telefonu do Filharmonia w Lublinie. Numer telefonu dostępny za darmo. Sprawdź teraz!

Filharmonia w Lublinie kontakt

Kontakt z Filharmonia w Lublinie możliwy jest za pomocą numeru telefonu oraz poprzez pocztę elektroniczną. Skontaktować można się, dzwoniąc pod odpowiedni numer telefonu w godzinach pracy Filharmonia w Lublinie. Kontakt z Filharmonia w Lublinie możliwy jest również mailowo. Aby skontaktować się z sekretariatem, wystarczy napisać maila pod adres [email protected]. Poczta elektroniczna  księgowości dostępna jest pod adresem [email protected]. Dodatkowo na stronie internetowej znajduje się formularz kontaktowy, który wystarczy odpowiedni uzupełnić, aby zyskać kontakt z Filharmonia w Lublinie.

Filharmonia w Lublinie adres

ul. M. Curie-Skłodowskiej 
20-029 Lublin

Filharmonia w Lublinie numer telefonu

Numer telefonu Filharmonia w Lublinie dostępny jest pod telefonem +48 81 53 15 120. Aby skontaktować się, wystarczy zadzwonić pod powyższy numer telefonu w godzinach pracy Filharmonia w Lublinie lub skorzystać z jednej z powyżej podanych form kontaktowych.

Telefon: +48 81 53 15 120