Ber-Med Numer

  • Kategoria: medycyna

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2023-01-25 16:03:21
Ber-Med Telefon

Ber-Med kontakt telefoniczny. Aktualny numer telefonu do Biura Obsługi Klienta Ber-Med. Firma Ber-Med telefon, adres korespondencyjny, kontakt, formularz.

Numer telefonu Ber-Med

Ber-Med to niepubliczny zakład opieki zdrowotnej. Jest to całkowicie prywatna placówka, ale ma podpisaną umowę Narodowym Funduszem Zdrowia

Skontaktować się z firmą można na wiele sposobów. Jednym z nich oraz najczęściej używanym jest oferowany przez Ber-Med numer telefonu. Korzystając z tego kanału kontaktowego można zrealizować bezpośrednią rozmową z konsultantami oraz uzyskać wszystkie szczegółowe informacje wraz z odpowiedziami na nurtujące pytania. Telefon Ber-Med dostępny jest pod numerem 22 782 23 85.

Obecnie działający numer telefonu do Biura Obsługi Klienta Ber-Med to: 22 782 23 85

Ber-Med kontakt telefoniczny

Z firmą Ber-Med kontakt telefoniczny można uzyskać, realizując połączenie pod numerem 22 782 23 85. Istnieją również inne formy uzyskania kontaktu z placówką. 

Na głównej stronie internetowej znajduje się formularz kontaktowy, dzięki któremu można uzyskać kontakt z firmą Ber-Med. Wystarczy go uzupełnić wpisując w odpowiednie miejsca wszystkie wymagane dane oraz treść wraz z istotnymi szczegółami zaistniałej sytuacji. Jeśli formularz został poprawnie wypełniony, wiadomość trafi do Biura Obsługi Klienta. Odpowiedź zwrotna zostanie dostarczona do interesanta w ciągu kilku dni roboczych. 

Ber-Med numer telefonu: 22 782 23 85

Ber-Med adres korespondencyjny

Dla osób, które preferują bardziej tradycyjną formę uzyskania kontaktu z firmą Ber-Med, istnieje możliwość wysłania listu na podany adres korespondencyjny. Korzystając z tego kanału kontaktowego czas oczekiwania na odpowiedź zwrotną jest znacznie dłuższy. 

Ber-Med adres korespondencyjny: ul. Niepodległości 85, 05-135 Wieliszew