ZAiKS numer

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2023-01-13 12:38:48
ZAiKS telefon

ZAiKS kontakt telefoniczny. ZAiKS numer telefonu, adres, e-mail. Związek Autorów i Kompozytorów Scenicznych telefon kontaktowy, główna siedziba.

Numer telefonu ZAiKS

ZAiKS, a dokładnie Związek Autorów i Kompozytorów Scenicznych to organizacja zbiorowego zarządu. Pomaga ona chronić prawa autorskie twórców. Warto wiedzieć, że odpowiednią licencję na odsłuch utworów można uzyskać po uiszczeniu pewnej opłaty. 

Interesanci, którzy chcą skontaktować się z organizacją, mogą skorzystać z oferowanego przez ZAiKS numeru telefonu. Jest to najszybszy sposób, dzięki któremu można uzyskać potrzebne informacje, a także odpowiedzi na nurtujące pytania. Telefon ZAiKS funkcjonuje pod numerem (22) 556 71 01. Połączenia odbierane są przez konsultantów Biura Obsługi Klienta w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. 

Obecnie działający numer telefonu do Biura Obsługi Klienta ZAiKS to: (22) 556 71 01
ZAiKS adres e-mail: [email protected]

ZAiKS kontakt telefoniczny

Udostępniany przez ZAiKS kontakt telefoniczny nie jest jedynym dostępnym kanałem kontaktowym. Istnieje również możliwość uzyskania kontaktu korzystając z poczty elektronicznej. Zapytania, a także innego rodzaju wiadomości należy przesyłać na adres e-mail, jakim jest [email protected]. Odpowiedzi na wszystkie otrzymane wiadomości są udzielane przez konsultantów Biura Obsługi Klienta najszybciej jak to możliwe. Warto wiedzieć, że główna siedziba ZAiKS zlokalizowana jest w Warszawie przy ulicy Hipotecznej 2. 

ZAiKS adres: ul. Hipoteczna 2, 00-092 Warszawa
Adres e-mail: [email protected]
ZAiKS numer telefonu: (22) 556 71 01