Numer Hotel Willowa Lublin

Telefon Hotel Willowa

Hotel Willowa. Komfortowy, prosty hotel na przedmieściach Lublina jest idealną propozycją dla osób szukających komfortowego noclegu w pobliżu centrum miasta. Kontakt telefoniczny, numer telefonu, kontakt online

Hotel Willowa

Hotel Willowa to położony na wylocie z miasta Lublin komfortowy, jednakże utrzymany w prostym stylu 3-gwiazdkowy hotel. Goście Hotel Willowa Lublin mogą zwiedzać przez cały dzień, po czym wyspać się na cichych obrzeżach miasta. W przypadku Hotel Willowa Lublin opinie, których w serwisie Google hotel zgromadził blisko 1000, nie pozostawiają wątpliwości, że jest to dobry wybór na nocleg w Lublinie.

Kontakt Hotel Willowa

Hotel Willowa Lublin kontakt umożliwia przede wszystkim telefonicznie. Goście hotelowi oraz osoby zainteresowane noclegiem lub innymi usługami oferowanymi przez Hotel Willowa telefon mogą wykonywać na numer +48 515 525 343. Doświadczeni pracownicy recepcji z przyjemnością odpowiedzą dzwoniącym na wszelkie pytania, udzielą szczegółowych informacji dotyczących oferty hotelu oraz rozwieją jakiekolwiek wątpliwości.

Hotel Willowa godziny pracy recepcji

Do dyspozycji osób kontaktujących się z Hotel Willowa telefon do recepcji dostępny jest codziennie. Pracownicy recepcji dołożą wszelkich starań, aby udzielić pomocy osobom dzwoniącym tak, aby po rozłączeniu się nie miały one już żadnych wątpliwości ani pytań.

Koszt za połączenie z recepcją Hotel Willowa

Osoby dzwoniące do Hotel Willowa Lublin kontakt muszą opłacić. Opłata za połączenie naliczana jest zgodnie z taryfikatorem operatora.

Hotel Willowa kontakt online

Dla osób preferujących formę kontaktu drogą Internetową ponad kontakt telefoniczny, Hotel Willowa Lublin kontakt umożliwia również poprzez wysłanie wiadomości na stronę hotelu dostępną w serwisie społecznościowym Facebook.