BeActive numer

  • Kategoria: sport

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-08-16 12:49:31
BeActive telefon

BeActive karnet na karcie. BeActive kontakt. BeActive numer telefonu infolinii. BeActive siłownie adres. BeActive ubezpieczenie. BeActive godziny otwarcia.

BeActive

BeActive jest to sieć klubów fitness oraz siłowni przeznaczona dla osób w każdym wieku. BeActive oferuje możliwość wykupienia karnetu, który w zależności od wybranego pakietu umożliwia klientom różne benefity. W wersji podstawowej karnet umożliwia klientom sieci BeActive dostęp do wszelkich placówek oferowanych przez sieć klubów wraz z ubezpieczeniem. Ograniczenie jakie wprowadzone jest dla klientów korzystających z budżetowego pakietu, są godziny wstępu do placówek. Mianowicie od poniedziałku do piątku klienci mogą skorzystać z placówek do godziny 16:00, a na weekendach bez ograniczeń. Droższe karnety znoszą limit godzin, pozwalając klientom na wizyty o dowolnej porze dnia i nocy.

BeActive kontakt

Kontakt z siecią rozwoju fitness możliwy jest na wiele sposobów. Na stronie internetowej ebeactive.pl w zakładce kontakt klienci mogą skorzystać z:

  • Formularza kontaktowego
  • Numeru telefonu infolinii
  • Adresu email
  • Czat online

Formularz kontaktowy BeActive

W celu wysłania wiadomości za pośrednictwem formularza kontaktowego należy udać się na stronę internetową klubów fitness oraz wypełnić odpowiednie pola znajdujące się w formularzu. Kontakt nawiązany w ten sposób pozwala klientom na zadanie pytania o dowolnej porze dnia i nocy, bez konieczności logowania się. Biuro Obsługi klienta odpowie na zadane pytanie najszybciej jak to możliwe. Odpowiedź będzie znajdowała się na podanym w formularzu adresie email.

Infolinia BeActive

Kolejnym sposobem kontaktu z siecią klubów fitness jest możliwość kontaktu telefonicznego. Kontakt ten klienci mogą nawiązać poprzez numer telefonu BeActive podany poniżej. Koszt połączenia z telefonem BeActive zgodny jest z taryfą operatora dzwoniącego klienta.

Telefon BeActive: +48 22 629 27 58

Telefon Beactive dostępny jest dla klientów poniedziałek – piątek: 9:00 – 19:00, sobota – niedziela: 9:00 – 17:00.

W razie wystąpienia nieszczęśliwego wypadku podczas wykonywania ćwiczeń, klienci mają zapewnioną pomoc medyczną oraz ubezpieczenie oferowane przez firmę PZU, w celu zgłoszenia wystąpienia uszczerbku na zdrowiu klienta, klienci proszeni są o kontakt z infolinią PZU dostępną pod numerem telefonu 801 102 102.

Więcej o PZU można przeczytać TUTAJ.

BeActive adresy email