Lloyds Polska numer

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 16:20:50
Lloyds Polska telefon

Usługi bankowości Lloyds. Kontakt do przedstawiciela Lloyds Banku w Polsce. Kontakt telefoniczny, numer telefonu, kontakt online

Bankowość Lloyds Polska

Lloyds Bank jest brytyjskim bankiem detalicznym należącym do Lloyds Banking Group założonym aż w XVIII wieku, bo w 1765 roku. Bank Lloyds Polska zajmuje się przede wszystkim wspieraniem polskiej branży ubezpieczeniowej. Do klientów Lloyds banku w Polsce należą przede wszystkim przedsiębiorcy potrzebujący dostępu do dobrych i stabilnych ofert ubezpieczeń i rozwiązań reasekuracyjnych.

Lloyds Polska kontakt

Osoby chcące skontaktować się z polskimi przedstawicielami brytyjskiego Bank Lloyds Polska mają taką możliwość poprzez wykonanie połączenia telefonicznego na numer +48 (0)22 370 16 18. Witold Janusz, menedżer do spraw banku Lloyds Bank w Polsce, z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania i udzieli informacji o możliwych do zaoferowania przez bank usługach.

Koszt za połączenie z przedstawicielem Lloyds Polska

Koszt naliczany jest za połączenie zgodnie z taryfikatorem operatora.

Lloyds Polska kontakt online

Dla osób preferujących kontakt drogą mailową ponad kontakt telefoniczny dostępny jest adres skrzynki pocztowej [email protected], na który osoby mogą pisać swoje zapytania. Przedstawiciel dołoży wszelkich starań, aby na zadane pytania odpowiedzieć w możliwie jak najkrótszym czasie.