Julia Żugaj numer

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-11-29 10:51:28
Julia Żugaj telefon

Julia Żugaj kontakt. Rozmowa z Julią Żugaj. Julia Żugaj kontakt biznesowy i dla fanów. Julia Żugaj adres email, numer telefonu i adres zamieszkania.

Julia Żugaj kto to?

Julia Żugaj jest polską influencerką, znaną głównie z udziału w projekcie o nazwie Team X. Charakteryzuje się ogromnym zamiłowaniem do zwierząt. Jej pasją są również taniec i muzyka. Julia Żugaj od najmłodszych lat trenowała hip-hop, balet, jazz, czy taniec ludowy. Julia Żugaj ma aktualnie 22 lata, urodziła się w 2000 roku. Na swoim kanale osiągnęła już ponad 280 tysięcy subskrybentów, a na Instagramie obserwujących jest już dużo ponad 1 milion. Posiada ona również swój własny sklep internetowy, o nazwie moontale. Można w nim kupić takie rzeczy, jak świeczki, czy plany lekcji.

Julia Żugaj kontakt

Oczywiście kontakt z Julią Żugaj jest możliwy. Influencerka nie ogranicza możliwości konwersacji z nią. Julia Żugaj kontakt do siebie udostępnia za pośrednictwem drogi mailowej. Wszystkie dane, potrzebne do skontaktowania się z nią są podane na jej stronie internetowej.

Julia Żugaj email

Julia Żugaj email podaje na swojej stronie internetowej. Posiada ona dwie skrzynki pocztowe – jedna dla fanów, druga dla firm, chcących podjąć współprace z influencerką. Julia Żugaj kontakt biznesowy to: [email protected]. Jest to kontakt do menadżera Julii. Każda marka gotowa do współpracy z influencerką może liczyć na odpowiedź ze strony menadżerów Julii Żugaj. Dla fanów, chcących skontaktować się z ich idolką przygotowany został osobny adres poczty elektronicznej. Julia Żugaj email dla fanów to: [email protected]. Można tam wysyłać zarówno fanarty, jak i zadać Julii każdego rodzaju pytanie. Oczywiście zadając jej pytanie, należy pamiętać o kulturze i jej prywatności. Kontakt email jest także możliwy ze sklepem założonym przez Julię. Moontale email to [email protected]

Julia Żugaj numer

Prywatny numer Julii Żugaj nie jest znany. Decyzja o braku udostępnionego numeru, przy tak ogromnej popularności jest oczywista. Należy zatem kontaktować się z nią wyłącznie za pośrednictwem elektronicznej skrzynki pocztowej. 

Julia Żugaj adres

Znany jest adres sklepu Julii Żugaj. Mieści się on w Warszawie, pod adresem Krucza, 50 00-025 Warszawa, Polska.