Cofidis Leasing numer

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-26 12:45:44
Cofidis Leasing telefon

Cofidis Leasing, finansowanie, kredyty gotówkowe. Europejski lider na rynku usług finansowych. Kontakt telefoniczny, numer telefonu, godziny pracy biura obsługi klienta, kontakt online

Cofidis Leasing

Cofidis Leasing jest częścią francuskiej Cofidis Group, która obsługuje niemal 30 milionów klientów w 9 europejskich krajach. Od 2007 roku Cofidis bank działa na polskim rynku, gdzie oferuje kredyty samochodowe, finansowania umów leasingu oraz kredyty gotówkowe. Od tego czasu Cofidis Leasing opinie Polaków wyrabia sobie w błyskawicznym tempie. W Cofidis opinie klientów są bowiem najważniejsze.

Kontakt Cofidis Leasing

Cofidis Leasing kontakt umożliwia przede wszystkim telefonicznie. Istniejący już klienci, a także osoby zainteresowane ofertą firmy Cofidis telefon mogą wykonywać na numer +48 22 340 80 00 Doświadczeni konsultanci z biura obsługi klienta z przyjemnością odpowiedzą dzwoniącym na wszelkie pytania, udzielą szczegółowych informacji dotyczących oferty firmy oraz rozwieją jakiekolwiek wątpliwości.

Cofidis Leasing godziny pracy biura obsługi klienta

Do dyspozycji osób kontaktujących się z Cofidis kontakt do biura obsługi klienta dostępny jest we wszystkie dni robocze tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. W tym czasie pracownicy obsługujący linię dołożą wszelkich starań, aby udzielić pomocy osobom dzwoniącym tak, aby po rozłączeniu się z biurem obsługi klienta nie miały one już żadnych wątpliwości ani pytań.

Koszt za połączenie ze wsparciem Cofidis

Osoby dzwoniące do Cofidis kontakt muszą opłacić. Opłata za połączenie naliczana jest zgodnie z taryfikatorem operatora.

Cofidis kontakt online

Dla osób preferujących formę kontaktu drogą Internetową ponad kontakt telefoniczny, Cofidis kontakt umożliwia również poprzez wysłanie wiadomości na adres skrzynki pocztowej [email protected] W firmie Cofidis telefon lub wiadomość na adres mailowy można także zastąpić kontaktem poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie producenta. Poza uzupełnieniem pola z treścią wiadomości, osoba wysyłająca wiadomość będzie musiała uzupełnić kilka innych pól, w tym przede wszystkim podać swój adres e-mail lub numer kontaktowy, na który chce uzyskać odpowiedź.