Oney Polska numer

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-22 12:53:40
Oney Polska telefon

Oney Polska. Usługi francuskiej Grupy Oney Bank dostępne w kraju. Kredyty, pożyczki, zakupy na raty w hipermarketach Auchan, Leroy Merlin. Karty płatnicze, ubezpieczenia. Kontakt telefoniczny, numery telefonów, godziny pracy biura obsługi klienta, kontakt online

Oney Polska

Oney Polska jest częścią francuskiej Grupy Oney Bank. Usługi świadczone przez Oney bank w Polsce obejmują udzielanie kredytów i pożyczek klientom indywidualnym i biznesowym, finansowanie zakupów w systemie ratalnym, wydawanie kart kredytowych oraz świadczenie ubezpieczeń.

Kontakt z Oney Polska

Sieć banków Oney kontakt umożliwia przede wszystkim telefonicznie. Istniejący już klienci, a także osoby zainteresowane ofertą firmy Oney Polska telefon mogą wykonywać na numer +48 71 799 70 08. Doświadczeni konsultanci z biura obsługi klienta z przyjemnością odpowiedzą dzwoniącym na wszelkie pytania, udzielą szczegółowych informacji dotyczących oferty firmy oraz rozwieją jakiekolwiek wątpliwości. Zapytania kierowane przez dzwoniącego dotyczące oferty Oney kredyt powinny natomiast być kierowane pod numer +48 71 799 70 05. Sprawy dotyczące Oney Auchan i kart powiązanych z usługą należy załatwiać, dzwoniąc na numer +48 71 799 70 01. Dla klientów Oney Leroy Merlin do dyspozycji jest kontakt pod numerem +48 71 799 70 07.

Oney Polska godziny pracy biura obsługi klienta

Do dyspozycji osób kontaktujących się z Oney Polska telefon do biura obsługi klienta dostępny jest we wszystkie dni robocze tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00. W tym czasie pracownicy obsługujący linię dołożą wszelkich starań, aby udzielić pomocy osobom dzwoniącym tak, aby po rozłączeniu się z biurem obsługi klienta nie miały one już żadnych wątpliwości ani pytań.

Koszt za połączenie ze wsparciem Oney Polska

Osoby dzwoniące do Oney kontakt muszą opłacić. Opłata za połączenie naliczana jest zgodnie z taryfikatorem operatora.

Oney Polska kontakt online

Dla osób preferujących formę kontaktu drogą Internetową ponad kontakt telefoniczny, do firmy Oney poczta dochodzi na adres skrzynki pocztowej [email protected]. W firmie Oney telefon lub wiadomość na adres mailowy można także zastąpić kontaktem poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie usługodawcy. Poza uzupełnieniem pola z treścią wiadomości, osoba wysyłająca wiadomość będzie musiała uzupełnić kilka innych pól, w tym przede wszystkim podać swój adres e-mail lub numer kontaktowy, na który chce uzyskać odpowiedź.