Lajt mobile numer

  • Kategoria: operatorzy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-27 12:36:44
Lajt mobile telefon

Lajt Mobile kontakt z Biurem Obsługi Klienta. Numer Telefonu infolinii do Lajt Mobile. Lajt Mobile darmowe SMS-y i rozmowy. Lajt Mobile zasięg sieci Plus.

Lajt Mobile – co to jest?

Sieć komórkowa przeznaczona dla klientów, który wiedzą czego potrzebują w jak najniższych cenach. Operator nie przeznacza części dochodów na promocje sieci u znanych celebrytów, czy na dodatkowe reklamy, twierdząc że ich korzystna oferta obroni się sama. Operator również nie posiada żadnych stoisk stacjonarnych, więc również ich nie musi opłacać. Dzięki zrezygnowania z dodatkowych kosztów jakie ponoszą inni operatorzy Lajt Moblie może zmniejszyć ceny abonamentów.

Koszty a oferowane usługi

Operator rezygnuje ze wszelkich dodatkowych kosztów, ale w takim razie jaki zasięg nadajników posiada? Lajt Mobile korzysta z infrastruktury sieci Plus, która  posiada najlepszy zasięg w Polsce, dlatego również operator Lajt Mobile nie ma żadnych problemów z obszarem oferowanych usług. Operator oferuje wiele różnych abonamentów, pozwalających na dobór transferu do potrzeb klienta. Rozmowy i SMS-y nawet w najtańszym pakiecie są darmowe i nielimitowane. Operator umożliwia również zakup “złotych numerów” określenie to stosowane jest do numerów, których cyfry powtarzają się w pewniej kolejności tworząc łatwą do zapamiętania kombinacje. W celu otrzymania jednego z złotych numerów należy wybrać odpowiedną opcję podczas składania wniosku o przydzielenie numeru w Lajt Mobile. Operator ten stworzył osobny portal w celu sprzedaży łatwych do zapamiętania numerów. Ceny na portalu wahają się pomiędzy 50zł a 25,000zł w zależności od numeru.

Lajt Mobile Kontakt

Operator nie posiada już żadnego sklepu stacjonarnego, dlatego kontakt osobisty nie jest możliwy. Jedyny zamknięty już punkt znajdował się przy

Al. Krakowska 22A,
02-284 Warszawa

A jego godziny otwarcia znajdowały się pomiędzy 8:00 a 16:00 od Poniedziałku do Piątku.

Jedyną obecnie możliwą formą kontaktu z operatorem Lajt Mobile jest kontakt elektroniczny poprzez wskazane poniżej adresy email:

Telefon Lajt Mobile

727 700 700

Infolinia Lajt Mobile dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 20:00, oraz w soboty w godzinach 9:00 – 17:00. Koszt połączenia z telefonem Lajt Mobile zgodny z taryfą operatora dzwoniącego klienta.

Poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie lajtmobile.pl, gdzie uzupełniamy swoje dane osobowe, adres email, temat oraz treść zgłoszenia. Konsultant Lajt Mobile powinien skontaktować się telefonicznie z interesantem jeszcze tego samego dnia.

Jako klienci Lajt Mobile możemy skorzystać z panelu klienta po zalogowaniu się na stronie lajtmobile.pl