Numer Hotels Lublin

Telefon Hotels Lublin

Hotel Hotels Lublin zlokalizowany w centrum Lublina to idealna baza wypadowa dla turystów zlokalizowana w centrum miasta. Kontakt telefoniczny, numer telefonu, godziny pracy recepcji, kontakt online

Hotels Lublin

Hotels Lublin to położony w samym sercu miasta komfortowy obiekt z długoletnią historią. Dzięki doskonałej lokalizacji w sąsiedztwie Zamku Lubelskiego i Starówki, Dworca PKS, a także uczelni, stanowi idealną bazę noclegową zarówno dla turystów indywidualnych, grup, jak i Gości biznesowych. Pokoje w hotelu Hotels Lublin wyposażone są w prywatną łazienkę, telefon, TV i bezpłatny dostęp do sieci Wi-Fi. Hotels Lublin mieści w sobie również restaurację. Dla gości hotelu Hotels Lublin Podzamcze 7 to adres, o którym na pewno nie zapomną przez długi czas po pobycie w hotelu.

Kontakt Hotels Lublin

Hotels Lublin kontakt umożliwia przede wszystkim telefonicznie. Goście hotelowi oraz osoby zainteresowane noclegiem lub innymi usługami oferowanymi przez Hotels Lublin telefon mogą wykonywać na numer +48 81 747 44 07. Doświadczeni pracownicy recepcji z przyjemnością odpowiedzą dzwoniącym na wszelkie pytania, udzielą szczegółowych informacji dotyczących oferty hotelu oraz rozwieją jakiekolwiek wątpliwości.

Hotels Lublin godziny pracy recepcji

Do dyspozycji osób kontaktujących się z Hotels Lublin telefon do recepcji dostępny jest codziennie. Pracownicy recepcji dołożą wszelkich starań, aby udzielić pomocy osobom dzwoniącym tak, aby po rozłączeniu się nie miały one już żadnych wątpliwości ani pytań.

Koszt za połączenie z recepcją Hotels Lublin

Osoby dzwoniące do Hotels Lublin kontakt muszą opłacić. Opłata za połączenie naliczana jest zgodnie z taryfikatorem operatora.

Hotels Lublin kontakt online

Dla osób preferujących formę kontaktu drogą Internetową ponad kontakt telefoniczny, Hotels Lublin kontakt umożliwia również poprzez wysłanie wiadomości na adres skrzynki pocztowej [email protected]. W hotelu Hotels Lublin telefon lub wiadomość na adres mailowy można także zastąpić kontaktem poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie hotelu. Poza uzupełnieniem pola z treścią wiadomości, osoba wysyłająca wiadomość będzie musiała uzupełnić kilka innych pól, w tym przede wszystkim podać swój adres e-mail lub numer kontaktowy, na który chce uzyskać odpowiedź.