Rossmann Numer

  • Kategoria: zdrowie i uroda

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-19 14:42:56
Rossmann Telefon

Drogerie Rossmann. Kosmetyki, perfumy, środki higieniczne, żywność – szeroki wybór asortymentu. Mapa drogerii, kontakt z obsługą klienta, numer telefonu, kontakt online

Drogeria Rossmann

Rossmann jest jedną z największych sieci drogeryjnych funkcjonujących przede wszystkim w Europie. Na asortyment sklepu składają się przede wszystkim kosmetyki, perfumy, środki higieniczne, ekologiczna żywność, zaopatrzenie domu.

Kontakt do Rossmann

W przypadku chęci skierowania jakichkolwiek pytań Rossmann telefon kontaktowy +48 42 61 39 700 odbiera w różnych godzinach w zależności od celu wykonywanego połączenia.

Rossmann godziny pracy telefonu kontaktowego

W odpowiedzi na zapytania konsumentów Rossmann telefon odbiera w różnych godzinach zależnie od zapytania klienta. Serwis reklamacyjny przyjmuje reklamacje przez wszystkie dni robocze tj. od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00-17:00. Biuro obsługi klienta natomiast funkcjonuje w te same dni o dwie godziny dłużej tj. 9:00-18:00, ale również w soboty w takich samych godzinach, jak serwis reklamacyjny w dni robocze tj. 10:00-17:00.

Rossmann kontakt koszt połączenia

Opłata za połączenie naliczana jest zgodnie z taryfą operatora.

Rossmann kontakt online

Sklep Rossmann wyszedł naprzeciw osobom preferującym kontakt online zamiast kontaktu telefonicznego, uruchamiając opcję kontaktu online poprzez wypełnienie formularza kontaktowego. Wystarczy podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail, na który obsługa klienta ma wysłać odpowiedź, oraz finalnie treść zapytania, a niebawem konsultant odezwie się wraz z odpowiedzią na zadane pytanie.

Rossmann sklepy

W sieci Rossmann telefon do sklepu nie jest dostępny. Pytania dotyczące asortymentu wybranego sklepu należy kierować osobiście w drogerii. Lokalizacje drogerii sieci Rossmann można znaleźć na mapie drogerii.