STARS Impresariat numer

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2023-01-26 10:14:58
STARS Impresariat telefon

STARS Impresariat kontakt telefoniczny. STARS Impresariat aktualny numer telefonu, formjularz kontaktowy. STARS Impresariat adres korespondencyjny.

Numer telefonu STARS Impresariat

STARS Impresariat jest agencją, która dostarcza nieprofesjonalnych aktorów, statystów, a także modeli do produkcji telewizyjnych, reklamowych oraz filmowych. 

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą skontaktować się z firmą jak najszybciej powinny skorzystać z oferowanego przez STARS Impresariat numeru telefonu. Jest to najszybszy kanał kontaktowy pozwalający interesantom natychmiast uzyskać wszystkie niezbędne informacje, a także odpowiedzi na nurtujące pytania. 

Telefon STARS Impresariat funkcjonuje pod numerem 500 161 511. Konsultanci Biura Obsługi Klienta, którzy odbierają połączenia są wysoko wykwalifikowani, mają duże kompetencje, a także szeroki zakres wiedzy. To wszystko sprawia, że bez problemu odpowiedzą na każde pytanie zadane przez interesanta.

Aktualnie działający numer telefonu do Biura Obsługi Klienta STARS Impresariat to: 500 161 511

STARS Impresariat kontakt telefoniczny

Udostępniany przez firmę STARS Impresariat kontakt telefoniczny to nie jedyny dostępny kanał kontaktowy. Istnieje również możliwość przesłania przez interesanta wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Firma posiada wiele adresów e-mail, dlatego pisząc wiadomość należy wybrać odpowiedni z nich w zależności od rodzaju sprawy. W mailu powinien zostać zawarty powód jego napisania, a także treść wraz ze wszystkimi szczegółami zaistniałej sytuacji. Odpowiedzi zwrotne są udzielane przez konsultantów Biura Obsługi Klienta zazwyczaj w ciągu kilku dni roboczych. 

Na głównej stronie internetowej można znaleźć specjalny formularz kontaktowy. Aby uzyskać kontakt z firmą STARS Impresariat, należy go wypełnić, wpisując wszystkie wymagane dane w odpowiednie miejsca. Poprawnie uzupełniony formularz zostaje przesłany do Biura Obsługi Klienta. 

STARS Impresariat adres korespondencyjny

Dla osób, które preferują bardziej tradycyjną formę uzyskania kontaktu z firmą STARS Impresariat, istnieje możliwość wysłania listu na niżej podany adres korespondencyjny. Należy pamiętać, że skorzystanie z tego kanału kontaktowego spowoduje wydłużenie czasu oczekiwania na odpowiedź zwrotną. 

STARS Impresariat adres korespondencyjny:

  • Adres korespondencyjny STARS Impresariat Warszawa: ul. Hoża 50, lokal 101
  • Adres korespondencyjny STARS Impresariat Kraków: ul. Józefa 26, 31-056 Kraków (I piętro)