Numer Kardiologiczna

  • Kategoria: medycyna

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-13 13:21:03
Telefon Kardiologiczna

Sprawdź numer telefonu do Poradni Kardiologicznej. Sprawdź aktualne numery telefonu do Narodowego Instytutu Kardiologii. Numer dostępny za darmo.

Poradnia Kardiologiczna

Poradnia Kardiologiczna zajmuje się rozpoznawaniem i leczeniem chorób związanych z sercem. Wyczuwając niepokojące objawy związane z układem sercowo-naczyniowym, warto skorzystać z poradni kardiologicznej. Oczywiście nie każda osoba może uzyskać natychmiastowy dostęp do poradni. W takim przypadku zachęca się do skorzystania z telefonu do Kardiologa.

Kardiolog to lekarz odpowiadający za leczenie chorób serca. Kardiolodzy zajmują się leczeniem schorzeń naczyń krwionośnych i układu krążenia. W przypadku wykrycia nadciśnienia otrzymuje się skierowanie do Kardiologa. Aby skorzystać z numeru telefonu Kardiologa nie trzeba skierowania.

Pomoc Kardiologiczna numer telefonu

Numer telefonu Narodowego Instytutu Kardiologii znajduje się pod numerem telefonu +48 22 815 30 11. Aby skontaktować się z Kardiologią, należy zadzwonić pod powyższy numer telefonu.

Aby umówić się z Kardiologiem, należy znaleźć najbliższego nam Kardiologa i umówić się z nim dzwoniąc pod odpowiedni numer telefonu. Aby skorzystać z usług kardiologa, potrzebne jest skierowanie.

Telefon: +48 22 815 30 11