ADAC Numer

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-08-30 11:16:39
ADAC Numer

Numer telefonu ADAC w języku dostępny jest na poniższej stronie internetowej. Możliwa pomoc drogowa ADAC na terenie Polski oraz Niemiec. Skorzystaj z numeru telefonu ADAC.

ADAC co to jest?

ADAC jest to największe stowarzyszenie motoryzacyjne w Europie, którego głównym celem jest wspieranie mobilności. Promuje ono i dba o interesy wszystkich zmotoryzowanych osób. Stowarzyszenie ADAC przeprowadza między innymi testy, a także badania, w celu poprawienia bezpieczeństwa na drogach. Zapewnia ono także potrzebną pomoc techniczną w przypadku awarii pojazdu, czy też zajmuje się organizacją pracy lotniczego pogotowia medycznego oraz świadczy usługi w zakresie turystyki. Warto zaznaczyć, iż ADAC jest stowarzyszeniem. Z tego powodu jego działalność nie jest komercyjna. Samo stowarzyszenie dzieli się na trzy oddzielne filary, gdzie każdy z nich pełni określone funkcje. Oczywiście, aby zostać członkiem stowarzyszenia, należy spełniać określone wymogi. Jednym z nich jest mieszkanie na terenie Niemiec. Jeśli spełnia się ten wymóg, możliwe jest wykupienie członkostwa w trzech dostępnych wariantach. 

ADAC kontakt w języku polskim

W przypadku, gdy pojazd, którym się poruszamy, odmówi posłuszeństwa w najmniej oczekiwanym momencie, warto jest posiadać numer telefonu ADAC w języku polskim. Stowarzyszenie ADAC świadczy swoje usługi również na terenie Polski. Oczywiście należy wpierw wykupić odpowiednie ubezpieczenie, żeby móc skorzystać z przysługujących usług. ADAC oferuje swoim klientom wiele różnych rodzajów polisy. Warto więc ją wybrać uwzględniając wpierw, jakie konkretne ubezpieczenie będzie potrzebne najbardziej klientowi.

Numer telefonu ADAC w języku polskim: 61 83 19 888

Pod dostępnym numerem telefonu ADAC możliwe jest otrzymanie pomocy w języku polskim. Konsultanci z pewnością pomogą każdemu dzwoniącemu w razie problemów i zapewnią fachową pomoc.

Numer telefonu ADAC w Niemczech

Pomoc drogowa numer telefonu ADAC: 089 20 20 4000
Problemy z transportem numer telefonu ADAC: 089 76 76 76

Numery telefonu ADAC za granicą

Pomoc drogowa ADAC: +49 89 22 22 22

Numer telefonu ADAC w języku niemieckim: 0800 5 10 11 12
*Numer telefonu ADAC czynny jest w dniach od poniedziałku do soboty w godzinach pracy od 8:00 do 20:00.

Biuro Obsługi Klienta ADAC

Klienci, którzy chcą dowiedzieć się więcej o członkostwie bądź oferowanych polisach ADAC mogą bez problemu wybrać dostępny na stronie numer telefonu ADAC. Wykwalifikowani konsultanci obsługujący go z pewnością udzielą wszelkich odpowiedzi na nurtujące pytania i niepewności osób dzwoniących. Warto wcześniej sprawdzić, czy numer telefonu ADAC jest dostępny w godzinach, w których chcemy się z nim skontaktować.