Bluemedia S.A. numer

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 12:07:43
Bluemedia S.A. telefon

Blue media. Polska spółka dostarczająca narzędzia płatnicze dla klientów indywidualnych i biznesowych. Najlepsza jakość usług nieprzerwanie od 1999 roku. Kontakt telefoniczny, numery telefonów, kontakt online

Blue media płatności

Blue media jest polską spółką działającą na rynku od 1999 roku. Specjalizuje się w dostarczaniu narzędzi płatniczych, komunikacyjnych i weryfikacyjnych dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Blue media kontakt

Dla osób, które chcą skontaktować się z Blue media telefon kontaktowy dostępny pod numerem 587 604 844 odbierze reprezentant firmy pracujący w dziale obsługi klienta. Chętnie udzieli on informacji na temat usług oferowanych przez firmę Blue media. Jest to numer telefonu do sekretariatu Blue media przeznaczony dla osób kontaktujących się jako klient indywidualny bądź klient firmowy. Osoby chcące uzyskać do Blue Media kontakt telefoniczny mają również możliwość wykonania połączenia na numer 587 604 859, jeżeli tematem ich zapytania jest chęć nawiązania współpracy z firmą Blue media. Dla prasy przewidziany jest oddzielny numer kontaktowy dostępny pod numerem +48 663 729 472.

Opłaty za połączenie z numerami Blue media

Osoby dzwoniące powinny mieć na uwadze, że opłata za połączenie na którykolwiek z powyższych numerów jest naliczana zgodnie z taryfikatorem operatora.

Blue media kontakt online

Dla osób preferujących formę kontakt online ponad kontakt telefoniczny firma Blue media kontakt e-mail umożliwia pod adresem skrzynki pocztowej [email protected] osobom, które chcą skontaktować się z biurem obsługi klienta firmy Blue media. Do kontaktu z sekretariatem służy adres skrzynki [email protected]. Do kontaktu dla prasy natomiast przeznaczony jest adres [email protected].