Numer Filharmonia Koncertowa

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-20 16:34:02
Filharmonia Koncertowa Telefon

Sprawdź numer telefonu do Filharmonia Koncertowa. Sprawdź aktualne numery telefonu do Filharmonia Koncertowa. Numer telefonu dostępny za darmo. Sprawdź teraz!

Filharmonia Koncertowa kontakt

Kontakt z Filharmonia Koncertowa możliwy jest za pomocą numeru telefonu oraz poczty elektronicznej. Skontaktować można się pisząc wiadomość pod adres [email protected], lub [email protected] (kierownik Filharmonia Koncertowa). Można również napisać do koordynatora pracy artystycznej pod adres [email protected]. Skontaktować można się również pod odpowiednim numerem telefonu. Poza tym na stronie internetowej Filharmonia Koncertowa znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Filharmonia Koncertowa adres

ul. Stanisława Moniuszki 12
81-829 Sopot

Filharmonia Koncertowa numer telefonu

Kontakt z Filharmonia Koncertowa możliwy jest telefonicznie. Zadzwonić późną do biura Filharmonia Koncertowa pod numer (+48) 58 555 84 21. Kontakt możliwy jest w wyznaczonych godzinach, które warto sprawdzić na stronie internetowej. Kontakt możliwy jest poprzez numer telefonu Filharmonii Koncertowej jak i poprzez powyżej przedstawione formy kontaktu.

Telefon: (+48) 58 555 84 21