eBay numer

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-26 13:59:35
eBay telefon

Serwis aukcji internetowych eBay. Szeroki wybór przeróżnych produktów od użytkowników serwisu. Kontakt online, biuro obsługi klienta

eBay Inc.

eBay jest przedsiębiorstwem prowadzącym serwis aukcji internetowych, działającym już od 1995 roku. Obecnie działa w 37 krajach. W eBay Polska jest również wśród wspomnianych krajów.

Kontakt eBay

eBay kontakt umożliwia przede wszystkim za pośrednictwem ich strony. Chociaż na eBay kontakt telefoniczny nie jest możliwy, można skontaktować się z centrum wsparcia drogą internetową. Aby tego dokonać, należy przede wszystkim założyć konto w serwisie. Jeżeli w sekcji najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie poszukiwane zagadnienie się nie znajduje, sugerowany jest wtedy z eBay kontakt mail. Doświadczeni konsultanci z biura obsługi klienta z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania, udzielą szczegółowych informacji dotyczących oferty firmy oraz rozwieją jakiekolwiek wątpliwości.

eBay godziny pracy biura obsługi klienta

Osoby, które wybiorą drogę kontaktu online, mogą tego dokonać całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Konsultanci z biura obsługi klienta dołożą wszelkich starań, aby odpowiedzi na zapytanie udzielić w najbliższy dzień roboczy tak, aby piszący do biura obsługi klienta nie miał już żadnych wątpliwości ani innych pytań.