Hayu numer

  • Kategoria: media

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-08-01 16:38:20
Hayu telefon

Skontaktuj się łatwo i szybko z obsługą klienta platformy Hayu. Infolinia Hayu – kontakt i pomoc techniczna przez numer telefonu, email i inne.

Infolinia Hayu

Hayu przedstawia siebie jako platformę rozrywkową z usługami strumieniowymi. Hayu posiada wiele usług, takich jak strumieniowe filmy, programy telewizyjne i wiele innych. Głównym celem firmy Hayu jest zapełnienie największego zakresu usług rozrywkowych. Aby skontaktować się z infolinią Hayu, można skorzystać z numeru telefonu, e-mail, czatu online, lub ze stron w mediach społecznościowych.

Firma Hayu zaznacza, że infolinia Hayu, nie należy do usług świadczonych przez pracowników działu obsługi klienta firmy Hayu. Infolinia Hayu posiada jedynie formularz kontaktowy, za pomocą którego można wysyłać pytania lub skargi, dotyczące świadczonych usług i strony internetowej.

Hayu dane kontaktowe

Hayu  posiada numer telefonu, email oraz media społecznościowe dla kontaktu. Także jeżeli chcesz otrzymać szybką odpowiedź, lub zwrócić się  bezpośrednio do biura obsługi klienta Hayu za pośrednictwem formularza kontaktowego. Hayu kontakt poprzez formularz jest najszybszym i najlepszym możliwym sposobem uzyskania pomocy. Wraz z tym istnieje możliwość wysłania wiadomości drogą mailową. Hayu stara się odpowiadać na wiadomości w najszybszym możliwym czasie, jednak niektóre ze spraw mogą potrać dłużej.

E-mail: [email protected]