TelePizza numer

  • Kategoria: gastronomia

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-08-02 14:07:28
TelePizza telefon

Franczyzowa sieć TelePizza. Kontakt TelePizza. Numer telefonu infolinii TelePizza. Promocje w TelePizza. TelePizza opinie. TelePizza dołącz do franczyzy kontakt.

TelePizza

TelePizza jest to franczyzowa sieć restauracji typu fast food. Obecnie w większych miastach można zauważyć kilka restauracji tej marki. Najczęściej są to stoiska w galeriach handlowych oraz restauracje stacjonarne. Duże zainteresowanie klientów marką pozwoliło na gwałtowny wzrost restauracji w kraju oferujących przede wszystkim Pizzę. Marka ta przykłada duże staranie o to, żeby potrawy serwowane w każdej z placówek nie różniły się smakiem czy wyglądem dlatego też sieć franczyzowa posiada wiele standardów narzucanych przez centralę. Aby każda z przygotowanych potraw wyglądała oraz smakowała tak samo, każda z restauracji posiada jednakowe maszyny oraz dokładne instrukcje tworzenia potraw, jak również jednakowy ciąg dostaw od tego samego dystrybutora.

TelePizza kontakt

Kontakt z danym lokalem możliwy jest telefonicznie. Każdy lokal posiada swój własny numer w celu rozróżnienia zamówień oraz łatwiejszego zarządzania dowozem pizzy do klienta. W celu kontaktu z daną placówką TelePizza należy wyszukać odpowiedni lokal na stronie telepizza.pl w zakładce lokale. Specjalna wyszukiwarka wbudowana w stronę internetową pozwoli odnaleźć placówkę firmy wraz z telefonem kontaktowym TelePizza, godzinami otwarcia lokalu, krótkim opisem serwowanych potraw czy możliwością zamówienia online.

TelePizza centrala

Kontakt z centralą TelePizza, która znajduje się w Warszawie dostępny jest na wiele sposobów. Mianowicie jest to kontakt poprzez pocztę tradycyjną, pocztę elektroniczną oraz infolinię kontaktową TelePizza. Zarówno klienci sieci mogą kontaktować się w ten sposób jak również został przewidziany specjalny numer telefonu dla partnerów czy inwestorów.

TelePizza infolinia dla klienta

Klienci sieci restauracji kontaktować się mogą za pośrednictwem numeru telefonu infolinii TelePizza widocznego poniżej.

Telefon sekretariat TelePizza: 22 869 69 00 lub 22 869 69 69

Fax sekretariat TelePizza: 22 869 69 01

TelePizza opinie

Opinie klient może wystawiać za pośrednictwem popularnych aplikacji typu gogle jak również bezpośrednio do centrali marki za pośrednictwem adresu email TelePizza opinie dostępnego poniżej.

[email protected]

TelePizza kontakt dla franczyzobiorców

TelePizza franczyza telefon: 797 026 900

Email TelePizza franczyza: [email protected]

TelePizza adres centrali

T - Pizza Sp. z o.o.

ul. Postępu 6

02-676 Warszawa