Cyfra Plus numer

  • Kategoria: media

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-08-10 10:56:49
Cyfra Plus telefon

Cyfra Plus to jeden z najpopularniejszych, istniejący na polskim rynku do 2013 roku dostawca usług w telewizyjnych, który we wspomnianym roku przekształcił się w nc+. Kontakt telefoniczny, numer telefonu, kontakt e-mail, czat online

Dostawca telewizyjny Cyfra Plus

Cyfra Plus to nieistniejąca już polska telewizyjno-radiowa satelitarna platforma cyfrowa, bowiem swoją działalność zakończyła w 2013 ze względu na fuzję z konkurencyjną platformą satelitarną n, w wyniku której powstała marka nc+. W ofercie firmy Cyfra Plus pakiety były w bardzo atrakcyjnych cenach, skąd wynikła skłonność firmy n do fuzji z Cyfrą Plus. Klienci Cyfra Plus logowanie od czasu fuzji mogą dokonać na stronie dostawcy nc+.

Kontakt z Cyfra Plus

Były dostawca telewizyjny Cyfra Plus kontakt w dalszym ciągu umożliwia przede wszystkim telefonicznie z tą różnicą, że aktualnie byli klienci Cyfry Plus powinni się kontaktować pod numer telefonu nc+. Również osoby zainteresowane ofertą firmy Cyfra Plus telefon wykonywać mogą na numer +48 22 220 00 00. Doświadczeni konsultanci z biura obsługi klienta z przyjemnością odpowiedzą dzwoniącym na wszelkie pytania, udzielą szczegółowych informacji dotyczących oferty nowej firmy powstałej w wyniku fuzji oraz rozwieją jakiekolwiek wątpliwości.

Cyfra Plus godziny pracy centrum wsparcia

Do dyspozycji osób kontaktujących się z nową firmą, której częścią jest niegdysiejsza Cyfra Plus telefon do biura obsługi klienta dostępny jest przez siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Konsultanci obsługujący linię każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby udzielić pomocy osobom dzwoniącym tak, aby po rozłączeniu się z centrum wsparcia nie miały one już żadnych wątpliwości ani pytań.

Koszt za połączenie ze wsparciem Cyfra Plus

Osoby dzwoniące do firmy, jaką jest Cyfra Plus kontakt muszą opłacić. Opłata za połączenie naliczana jest zgodnie z taryfikatorem operatora.

Cyfra Plus kontakt online

Dla osób preferujących formę kontaktu drogą Internetową ponad kontakt telefoniczny, była Cyfra Plus kontakt umożliwia również poprzez wysłanie wiadomości na adres elektronicznej skrzynki pocztowej, jednak jest to metoda dostępna tylko dla zalogowanych klientów. W nowej firmie będącej w posiadaniu Canal Plus telefon lub wiadomość na adres mailowy można także zastąpić kontaktem poprzez czat na żywo z konsultantem.