Numer Hotel Luna Zielona Góra

Telefon Hotel Luna Zielona Góra

Hotel Luna. Nieduży, wygodny i tani hotel w samym sercu Zielonej Góry. Kontakt telefoniczny, numer telefonu, kontakt online

Hotel Luna w Zielonej Górze

Hotel Luna to zlokalizowany w Zielonej Górze, nieduży hotel liczący 9 eleganckich i nowoczesnych pokoi. Świetna lokalizacja w centrum miasta pozwala na swobodne poruszanie się bez samochodu. Hotel ofertuje śniadania, które podawane są w formie bufetu szwedzkiego. Ponadto w hotelu kawa i herbata dostępne są całodobowo. Dzięki hotelowi jakim jest Hotel Luna Zielona Góra staje się wygodnym i tanim miejscem na wypoczynek na zachodzie Polski.

Kontakt do Hotelu Luna Zielona Góra

Hotel Luna Zielona Góra kontakt umożliwia przede wszystkim telefonicznie. Goście hotelowi i osoby zainteresowane noclegiem w tanim hotelu mogą dzwonić na numer recepcji +48 697 712 757 lub +48 669 336 996. Pracownicy recepcji z przyjemnością odpowiedzą dzwoniącym na wszelkie pytania, udzielą szczegółowych informacji dotyczących oferty hotelu oraz rozwieją jakiekolwiek wątpliwości.

Koszt za połączenie z hotelem Luna

Osoby dzwoniące do hotelu, jakim jest Hotel Luna Zielona Góra kontakt muszą opłacić. Opłata za połączenie naliczana jest zgodnie z taryfikatorem operatora.

Hotel Luna kontakt online

Dla osób preferujących formę kontaktu przez Internet zamiast kontaktu telefonicznego Hotel Luna Zielona Góra kontakt umożliwia również poprzez wysłanie wiadomości na adres skrzynki pocztowej [email protected] Kontakt telefoniczny lub przez wysłanie wiadomości na adres elektronicznej skrzynki pocztowej można także zastąpić kontaktem poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie hotelu. Poza uzupełnieniem pola z treścią wiadomości, osoba wysyłająca wiadomość będzie musiała uzupełnić kilka innych pól, w tym przede wszystkim podać swój adres e-mail, na który chce uzyskać odpowiedź.