Pepco Numer

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 16:28:59
Pepco Telefon

Pepco kontakt to najszybszy sposób do rozwiązania problemów z zakupionymi artykułami. Istnieje wiele sposobów na skontaktowanie się z Biuro Obsługi Klienta Pepco. Poniżej znajdują się wszystkie dostępne formy kontaktu.

Pepco kontakt

Wszystkie telefony do Pepco dostępne są na tej stronie. Każdy telefon Pepco jest dostępny w danych godzinach w różne dni tygodnia. Kontakt do Pepco jest możliwy na kilka sposobów.

Pepco telefon

Biuro Obsługi Klienta Pepco – +48 61 62 88 999

Opłata za połączenie jest zgodna z regularną taryfą operatora sieci.

Numer do Pepco kontakt telefoniczny jest dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 19:00 oraz w sobotę od godziny 10:00 do 17:00.

Kontakt Pepco

Alternatywne metody kontaktu z Pepco:

E-mail IODO: [email protected] (inspektor ochrony danych osobowych Pepco)

E-mail do Pepco: [email protected] (kontakt dla klienta Pepco)

Zwroty Pepco

Jeżeli zakupiony produkt nie spełnił oczekiwań, należy go zwrócić. Posiadając numer zamówienia wystarczy skontaktować się telefonicznie z Pepco i sprawdzić, w jaki sposób można zwrócić zakupiony towar. Wszelkie informacje dotyczące zwrotów i reklamacji udzieli konsultant telefoniczny Pepco. Sklepy Pepco działają w wielu miastach, każdy sklep w mieście posiada swój unikatowy numer. Wyszkoleni pracownicy Biura Obsługi Klienta Pepco są w stanie odpowiedzieć na każde pytanie zadanie przez dzwoniącego. Wybierając numer Pepco może zdarzyć się, że linia będzie zajęta, należy wtedy zaczekać chwilę i spróbować ponownie lub wybrać alternatywną metodę kontaktu z Pepco. Wysłanie wiadomości na E-mail Pepco jest proste, wygodne i szybkie, a także możliwe o każdej godzinie, niestety, czas odpowiedzi znacznie się wydłuży. Jeśli klientowi nie zależy na czasie, może śmiało kontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Pepco przez adres mailowy, jest to znacznie wygodniejsze niż rozmowa telefoniczna z konsultantem, bo odpowiedź mailowa jest dostępna cały czas do użytku klienta.

Historia Pepco

Firma powstała pod koniec 1999 roku w Polsce jako oddział brytyjskiego Brown&Jackson. W wyniku zmian kapitałowych w ramach holdingu, w 2004 roku spółka została przejęta przez firmę Pepkor z siedzibą w Południowej Afryce. Wtedy też zmieniono logo oraz nazwę firmy na Pepco. Obecnie firma wchodzi w skład Pepco Group, notowanej na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.