BRW Black Red White numer

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-20 11:30:09
BRW Black Red White telefon

Meble Black Red White. Szeroki wybór mebli do wnętrz i do ogrodów. Często zadawane pytania, kontakt telefoniczny, biuro obsługi klienta BRW, numer telefonu, kontakt online

Meble Black Red White

Firma Black Red White, znana również jako BRW, jest polskim przedsiębiorstwem założonym w 1990 roku zajmującym się produkcją mebli. Dostępne są w ofercie sklepu BRW meble do pomieszczeń wewnątrz budynku jak salon, kuchnia, łazienka, ale również meble ogrodowe.

Black Red White kontakt telefoniczny

Biuro obsługi klienta firmy Black Red White telefon pod numerem 84 685 02 02 odbiera, aby udzielić dzwoniącym klientom informacji na temat świadczonych usług oraz oferty sklepu. Pracownicy biura obsługi klienta z przyjemnością udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania, pomogą z wyborem odpowiednich produktów spośród asortymentu sklepu, udzielą informacji na temat kosztów oraz pomogą zorganizować zakupy tak, aby zakupione produkty mogły szybko i bezpiecznie trafić z magazynu sklepu do domu klienta.

BRW Black Red White godziny pracy obsługi klienta

Konsultanci dostępni na linii telefonicznej biura obsługi klienta firmy BRW telefon odbiorą we wszystkie dni robocze tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00, a także w weekendy od 10:00 do 18:00. Należy mieć na uwadze, że w niedziele niehandlowe biuro obsługi klienta – podobnie jak sklepy – jest nieczynne.

Kontakt online Black Red White

Dla osób preferujących kontakt drogą mailową ponad kontakt drogą telefoniczną Black Red White przygotowało adres [email protected], pod który można kierować wszelkie zapytania. Pracownicy biura obsługi klienta dołożą wszelkich starań, aby udzielić odpowiedzi możliwie w jak najkrótszym czasie.

Black Red White często zadawane pytania

Przed nawiązaniem kontaktu telefonicznego lub mailowego z biurem obsługi klienta firmy Black Red White sugeruje się skorzystanie z sekcji najczęściej zadawanych pytań, która dostępna jest na stronie producenta. Znajdują się tam zapytania, które bardzo często pojawiały się w przeszłości. Możliwe, że znajduje się tam również odpowiedź na nurtujące pytanie jak na przykład z jakich materiałów wykonana jest komoda BRW, co pozwoli na zaoszczędzenie czasu, który inaczej trzeba by było przeznaczyć na kontakt jedną z powyżej omówionych dróg.