Kartosfera Grupa BPS numer

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-22 11:54:09
Kartosfera Grupa BPS telefon

Kartosfera Grupa BPS. System dostępu do usług i funkcjonalności kart kredytowych i debetowych. Wystarczy połączenie z Internetem oraz przeglądarka Internetowa. Kontakt telefoniczny, numer telefonu, kontakt online

Kartosfera Grupa BPS

Kartosfera Grupa BPS to system umożliwiający klientom dostęp do wybranych usług i funkcjonalności dotyczących kart za pośrednictwem połączenia z siecią Internet i z wykorzystaniem w tym celu przeglądarki Internetowej.

Kontakt do Kartosfera Grupa BPS

Kartosfera kontakt umożliwia przede wszystkim telefonicznie. Istniejący już klienci, a także osoby zainteresowane ofertą Grupy BPS Kartosfera telefon mogą wykonywać na numer Grupy BPS +48 (23) 663 09 31 lub +48 (23) 693 57 31. Doświadczeni konsultanci z biura obsługi klienta z przyjemnością odpowiedzą dzwoniącym na wszelkie pytania, udzielą szczegółowych informacji dotyczących oferty firmy oraz rozwieją jakiekolwiek wątpliwości. Zapytania dotyczące oferty Kartosfera BPS można kierować również do poszczególnych oddziałów Grupy BPS, których lokalizację można sprawdzić na stronie grupy.

Koszt za połączenie ze wsparciem Kartosfera Grupa BPS

Osoby dzwoniące do Kartosfera kontakt muszą opłacić. Opłata za połączenie naliczana jest zgodnie z taryfikatorem operatora.

Kartosfera Grupa BPS kontakt online

Dla osób preferujących formę kontaktu drogą Internetową ponad kontakt telefoniczny, Kartosfera kontakt umożliwia również poprzez wysłanie wiadomości na adres skrzynki pocztowej. W tym celu należy przejść do formularza dostępnego na stronie firmy. Poza uzupełnieniem pola z treścią wiadomości, osoba wysyłająca wiadomość będzie musiała uzupełnić kilka innych pól, w tym przede wszystkim podać swój adres e-mail lub numer kontaktowy, na który chce uzyskać odpowiedź.