Bershka numer

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-20 14:20:06
Bershka telefon

Sklep odzieżowy Bershka. Modne ciuchy młodzieżowe. Obsługa klienta, numer telefonu, czat online, wsparcie zakupowe

Producent odzieży Bershka

Bershka jest marką odzieżową będącą częścią większej hiszpańskiej firmy Inditex. W swojej flocie posiada ponad 900 sklepów rozpostartych w ponad 60 krajach. Grupą docelową produkowanej przez Bershka odzieży jest młodzież.

Kontakt do sklepu Bershka

Klientom potrzebującym pomocy dotyczącej produktów sprzedawanych przez markę odzieżową Bershka telefon do centrum pomocy wraz z pracownikiem biura obsługi klienta pod numerem 00 800 341 12 05 chętnie udzielą pomocy, odpowiedzą na wszelkie pytania oraz rozwieją jakiekolwiek wątpliwości.

Bershka godziny pracy biura obsługi klienta

Infolinia Bershka jest do dyspozycji klientów przez pięć dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00.

Bershka czat online

Dla klientów niezainteresowanych połączeniem telefonicznym Bershka przygotowała również czat online, na którym osoba kontaktująca się zostaje połączona z pracownikiem biura obsługi klienta, który odpowie na wszelkie pytania skierowane w jego stronę związane z działalnością sklepu odzieżowego Bershka. Kontakt z pracownikiem poprzez czat dostępny na stronie internetowej sklepu jest możliwy przez pięć dni roboczych tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-17:00.

Alternatywą dla czatu na stronie sklepu jest kontakt z obsługą przez WhatsApp do którego link można znaleźć również na stronie sklepu.