Orange Flex numer

  • Kategoria: operatorzy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-26 13:51:32
Orange Flex telefon

Telefoniczna infolinia Orange Flex numer dla klientów, pomoc telefoniczna dla klientów Orange Flex. Oferta w Orange Flex numer telefonu Orange Flex.

Orange Flex oferta bez zobowiązań

Orange Flex jest to nowoczesna oferta operatora Orange bez zobowiązań. Dzięki dużej możliwości dostosowania oferty do potrzeb danego użytkownika, oferta ta jest wybierana przez dużą liczbę abonentów. Abonenci Orange Flex mogą dostosowywać ofertę co miesiąc, zmieniając limit transferu Internetu czy koszt abonamentu zgodny z cennikiem Orange Flex.

Operator oferuje wiele udogodnień zarówno dla nowych jak i obecnych użytkowników sieci. Dla nowych abonentów przenoszących numer do Orange Flex. Operator przygotował kod promocyjny „SIEMAFLEX” pozwalający na testowanie oferty operatora za jedynie 1zł miesięcznie przez 3 miesiące. Abonenci mają również zagwarantowany darmowy eSIM. Rozwiązanie to pozwala na korzystanie z karty SIM bez posiadania jej fizycznie.

Czym jest eSIM

Polega to na tym, że dane karty zapisują się w niewielkim module (smartfonu, smartwatcha czy laptopa), z których następnie możemy wykonywać połączenia zupełnie jak z normalnej karty. Przewagą takiego rozwiązania, jest to że nie potrzebujemy fizycznie posiadać karty SIM co oznacza brak konieczności udawania się do salonu operatora czy oczekiwanie na kuriera. Od razu po wypełnieniu formularza na stronie flex.orange.pl możemy skorzystać z zakupionego przed chwilą abonamentu.

Promocje Orange Fex

Operator pozwala również na „dzielenie” się transferem Internetu ze znajomymi. Polega to na tym, jeśli posiadamy nadmiarowe GB przypisane do swojego konta, możemy przekazać je innemu użytkownikowi pakietu Orange Flex. Operator przewidział wiele innych bonusów takich jak kody rabatowe, program polecający, nieograniczony transfer dla aplikacji social media czy darmowy pakiem HBO MAX, więcej o wyżej wymienionych bonusach można przeczytać na stronie flex.orange.pl. Koszt abonamentu wacha się pomiędzy 25zł za najmniejszy pakiet, a 80zł za największy pakiet wraz z dostępem do technologii Orange 5G. Jak również operator pozwala na wykupienie dodatkowych pakietów Internetu dla konkretnych aplikacji takich jak Netflix czy HBO.

Kontakt Orange Flex

Operator umożliwia wiele sposobów kontaktu między innymi wizyta w salonie Orange, czat z doradcą Orange, telefon Orange Flex, rozmowa z konsultantem Orange Flex  poprzez forum Nasz Orange.

Za pośrednictwem strony internetowej operatora można łatwo zlokalizować najbliższy salon sprzedaży i w ten sposób uzyskać informacji od pracownika. Kolejnym sposobem kontaktu Orange jest czat Orange, który dostępny jest za pośrednictwem strony Orange.pl zakładka kontakt. Jak również telefon Orange flex.

Kontakt telefoniczny Orange Flex

801 234 567

Infolinia sprzedawca dostępna w dni powszednie w godzinach 8:00 – 22:00 oraz na weekendach w godzinach 9:00 – 17:00

Pomoc Orange Flex

Dla abonentów Orange *100 

Dla innych operatorów 510 100 100

koszt połączenia zgodny z cennikiem operatora)

Kontakt biznesowy Orange

*600 lub 510 600 600

linia dostępna od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00 – 23:00

Zaawansowane  usługi mobilne Orange

*800 lub 510 800 800

Można również poprzez stronę Orange zamówić rozmowę telefoniczną w pasującym klientowi terminie. Konsultant zadzwoni do nas w przeciągu minuty od wypełnienia formularza, czy o ustalonej w formularzu godzinie.