Philips numer

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-25 16:17:05
Philips telefon

PHILIPS telefon komórkowy. PHILIPS aktualny kontakt. Biuro obsługi klienta PHILIPS w Warszawie, godziny otwarcia oraz lokalizacje sklepów.

Marka PHILIPS posiada wiele działów produkujących między innymi philips lumea, philips sonicare. Dzięki licznym promocją w PHILIPS często można zakupić Szczoteczki soniczne na wyprzedaży. Sklepy Stacjonarne PHILIPS znajdują się licznie w obrębie Polski, gdzie możemy dokonać zakupu PHILIPS one blade w promocji. Zakupów możemy również dokonać poprzez stronę internetową Philips.pl

Philips Kontakt

Kontakt z producentem możliwy jest na kilka sposobów. Mianowicie można skorzystać z kontaktu telefonicznego lub czatu online znajdującego się na stronie Philips.pl. Pracownicy Biura obsługi klienta, do którego można zadzwonić w godzinach 9:00 – 17:00 chętnie pomogą z wyborem odpowiedniego urządzenia producenta czy znalezieniu serwisu Philips, gdzie produkty objęte gwarancją Philips zostaną naprawione lub wymienione na nowe.

Philips telefon

W celu skontaktowania się z Biurem obsługi klienta Philips należy zadzwonić na podany niżej numer. Pracownicy call center pracują w każdy dzień tygodnia! Możemy porozmawiać ze specjalistą, który doradzi nam jaki produkt w Philips wybrać czy poinformuje nas o dostępności one blade w magazynie Philips. 

W celu kontaktu z infolinią Philips należy połączyć się z numerem +48 22 203 03 34. Koszt takiego połączenia zgodny jest z taryfą operatora.