Numer KLM Royal Dutch Airlines

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-08-02 12:02:29
Telefon KLM Royal Dutch Airlines

KLM Royal Dutch Airlines to holenderski przewoźnik lotniczy oferujący usługi w atrakcyjnych cenach. Kontakt telefoniczny, godziny pracy centrum wsparcia, numer telefonu, kontakt online

KLM Royal Dutch Airlines

Koninklijke Luchtvaart Maatschappij N.V., KLM, znane również jako KLM Royal Dutch Airlines to holenderskie linie lotnicze, wchodzące w skład holdingu Air France-KLM. KLM Royal Dutch Airlines współpracuje z liniami lotniczymi Delta Airlines. Należą również do sojuszu lotniczego SkyTeam. Głównym portem linii jest Amsterdam-Schiphol.

Kontakt z liniami lotniczymi KLM Royal Dutch Airlines

KLM Royal Dutch Airlines kontakt umożliwia przede wszystkim telefonicznie. Osoby, które już skorzystały z usług linii, a także osoby zainteresowane usługami linii lotniczych KLM mogą dzwonić pod numer + 800 556 22 737. Doświadczeni pracownicy biura obsługi klienta linii lotniczych z przyjemnością odpowiedzą dzwoniącym na wszelkie pytania, udzielą szczegółowych informacji dotyczących oferty firmy oraz rozwieją jakiekolwiek wątpliwości dotyczące na przykład w jaki sposób przebiega w liniach KLM Royal Dutch Airlines odprawa lub dodatkowych kosztów, z jakimi muszą się liczyć klienci, którzy lecąc z KLM Royal Dutch Airlines bagaż chcą wziąć więcej niż jeden. Należy mieć na uwadze, że pracownicy biura obsługi posługują się językami niderlandzkim i angielskim.

KLM Royal Dutch Airlines godziny pracy biura obsługi klienta

Do dyspozycji osób kontaktujących się z liniami lotniczymi KLM Royal Dutch Airlines kontakt z biurem obsługi klienta dostępny jest przez siedem dni w tygodniu w godzinach od 7:00 do 22:00. W tym czasie pracownicy obsługujący linię dołożą wszelkich starań, aby udzielić pomocy osobom dzwoniącym tak, aby po rozłączeniu się nie miały one już żadnych wątpliwości ani pytań.

Koszt za połączenie ze wsparciem linii lotniczych KLM

Dla dzwoniących do centrum wsparcia linii KLM Royal Dutch Airlines kontakt jest darmowy.

KLM Royal Dutch Airlines wsparcie online

Przed wykonaniem połączenia na numer wsparcia linii lotniczych KLM Royal Dutch Airlines sugeruje się odwiedzenie strony internetowej przewoźnika. Znajduje się tam sekcja często zadawanych pytań. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że zapytanie, jakie pragnie skierować klient, w przeszłości często się powtarzało i znajduje się na wspomnianej stronie wraz z odpowiedzią na nie. Jeżeli jednak to nie wystarczy to osoby chcące skontaktować się w sposób inny, niż telefoniczny, mogą kierować swoje zapytania na adres [email protected]