Numer British Airways Linie Lotnicze

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-08-02 12:58:16
Telefon British Airways

British Airways to doświadczony przewoźnik lotniczy z flotą liczącą ponad 300 samolotów. British Airways organizuje przeloty po całym świecie. Kontakt telefoniczny, godziny pracy biura obsługi klienta, numery telefonu, wsparcie online

Linie lotnicze British Airways

British Airways to brytyjskie towarzystwo lotnicze, które odbywa loty do portów lotniczych na całym świecie. Siedziba British Airways znajduje się w Londynie, a macierzystym lotniskiem jest lotnisko Heathrow. Flota samolotów British Airways liczy blisko 300 sztuk. Dla British Airways Polska jest również ważnym krajem na mapie europejskich połączeń linii. Klienci British Airways bagaż podręczny mogą wziąć ze sobą bez dodatkowych opłat, o ile spełnia on warunki nadające mu status bagażu podręcznego.

Kontakt z liniami lotniczymi British Airways

British Airways kontakt umożliwia przede wszystkim telefonicznie. Osoby zainteresowane usługami linii British Airways mogą dzwonić pod numer +48 22 306 08 50. Doświadczeni pracownicy biura obsługi klienta linii lotniczych z przyjemnością odpowiedzą dzwoniącym na wszelkie pytania, udzielą szczegółowych informacji dotyczących oferty firmy oraz rozwieją jakiekolwiek wątpliwości. Klienci British Airways chcący uzyskać informacje o zarezerwowanych już wakacjach proszeni są o kontakt pod numer +48 (0) 223 060 700. Dla klientów British Airways, którzy chcą skontaktować się w sprawie zaginionego bagażu dostępny jest numer +48 22 650 43 85.

British Airways godziny pracy infolinia

Do dyspozycji osób dzwoniących pod pierwszy z podanych numerów do British Airways Polska kontakt z biurem obsługi klienta dostępny jest we wszystkie dni robocze tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. Drugi z podanych numerów, dotyczący istniejących rezerwacji operuje w godzinach od 9:30 do 17:30. W tym czasie pracownicy obsługujący obie linie dołożą wszelkich starań, aby udzielić pomocy osobom dzwoniącym tak, aby po rozłączeniu się nie miały one już żadnych wątpliwości ani pytań.

Koszt za połączenie ze wsparciem linii lotniczych British Airways

Osoby dzwoniące na którykolwiek z numerów udostępnionych przez British Airways Polska kontakt muszą opłacić. Opłata za połączenie naliczania jest zgodnie z taryfikatorem operatora.

British Airways centrum wsparcia online

Przed wykonaniem połączenia na numer wsparcia linii lotniczych British Airways sugeruje się odwiedzenie strony internetowej przewoźnika. Znajduje się tam sekcja często zadawanych pytań. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że zapytanie, jakie pragnie skierować klient, w przeszłości często się powtarzało i znajduje się na wspomnianej stronie wraz z odpowiedzią na nie. Dopiero w przypadku, gdy zapytanie nie znajduje się we wspomnianym centrum wsparcia, sugeruje się wykonać połączenie na stosowny numer spośród podanych powyżej.