Planet Cash numer

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 16:32:38
Planet Cash telefon

Kontakt z Planet Cash pozwoli uzyskać potrzebną pomoc. Numer telefonu do Planet Cash jest możliwy do znalezienia niżej na tej stronie.

Planet Cash kontakt

Chcąc uzyskać pomoc dotyczącą usług firmy Planet Cash warto skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta. Zespół doradców na pewno wskaże rozwiązanie problemu dla każdej zaistniałej sytuacji.

Biuro Obsługi Klienta Planet Cash

Numer telefonu do BOK Planet Cash: 86 216 11 04

Kontakt z Centrum Obsługi Klienta Planet Cash jest dostępny całą dobę, przez 7 dni w tygodniu.

Kontakt mailowy z Centrum obsługi Klienta – [email protected] 

Kontakt mailowy dla mediów – [email protected] 

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – [email protected]

Call Center Planet Cash

Bankomaty oraz wpłatomaty Planet Cash można spotkać w wielu miejscach, na przykład w większych sklepach, galeriach handlowych, hipermarketach, a także przy dworcach. Kontakt z Centrum Obsługi Klienta Planet Cash jest dostępny przez 24 godziny na dobę, przez cały tydzień. Większość klientów i użytkowników bankomatów oraz wpłatomatów Planet Cash preferuje kontakt z Centrum Obsługi Klienta za pośrednictwem telefonu, niektórzy jednak preferują kontakt przy pomocy adresu poczty elektronicznej. Wybór drugiej metody pozwala na zapisanie treści maila zwrotnego. Z uwagi na liczne zainteresowanie infolinia Planet Cash jest dostępna przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. 

O Planet Cash

W sieci Planet Cash działa niemal 4300 urządzeń w tym 2300 bankomatów i 2000 bankomato – wpłatomatów, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Ich urządzenia dostępne są w ogólnopolskich sieciach handlowych: Biedronka, Carrefour, Intermarche, Netto, Tesco, Społem oraz Mokpol. Urządzenia znajdują się również w placówkach Banku BNP Paribas SA, Getin Banku, mBanku, ING Banku Śląskiego oraz wybranych Bankach Spółdzielczych i innych dogodnych lokalizacjach takich jak lotniska, dworce, stacje Metra, centra i galerie handlowe. 

Urządzenia, systemy oraz procesy obsługi Planet Cash spełniają restrykcyjne wymogi bezpieczeństwa zgodne ze standardem zabezpieczeń PCI DSS, oraz wymaganiami organizacji płatniczych Visa i Mastercard. Dzięki temu korzystanie z ich urządzeń gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa procesowanych danych kartowych. Certyfikat bezpieczeństwa PCI DSS odnawiany jest przez PlanetCash corocznie.