PSN numer

  • Kategoria: technologia

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-08-04 16:00:27
PSN telefon

Wsparcie telefoniczne PSN. Uzyskaj kontakt PSN przez numer telefonu oraz mailowo.

PSN dane kontaktowe

Czym jest PSN? To oferowana przez firmę PlayStation usługa online, która łączy graczy online z całego świata. Skrót PSN oznacza PlayStation Network. PSN jest dostępny tylko dla osób, posiadających w nim konto. Użytkownicy posiadający subskrybuje, mają dostęp do bezpłatnych gier, a także mogą połączyć się z użytkownikami PSN z całego świata.

Jak skontaktować się z obsługą klienta PSN? PSN jest usługą oferowaną przez PlayStation, więc PSN kontakt również realizowany jest poprzez Centrum Obsługi Klienta PlayStation. Kontakt z PSN możliwy jest nie tylko online, albo przez numer telefonu.

Zapytania związane z kontem PSN, logowaniem, a także wszystkie inne usterki techniczne można zgłaszać mailowo do BOK PSN. PSN prowadzi kontakt mailowy pod poniższym adresem. Wysyłając zgłoszenie mailowe należy pamiętać, aby umieścić dane kontaktowe takie jak numer konta czy informacje dotyczące płatności. To może w znacznym stopniu ułatwić rozwiązanie problemu.

E-mail: [email protected]

Infolinia PSN

Obecnie PSN infolinia jest obsługiwana pod numerem 22 397 89 24. Numer kontaktowy jest obsługiwany przez konsultantów telefonicznych PlayStation. Koszt za połączenie z infolinią PSN przez podany numer telefonu są zgodne z kosztami operatora sieci. Telefoniczna infolinia PSN działa od 10:00 do 18:30 we wszystkie dni robocze.

PSN numer telefonu: 22 397 89 24