SpaceX Numer

  • Kategoria: technologia

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-08-11 11:22:55
SpaceX Telefon

Skontaktuj się z SpaceX. Wszelkie dostępne dane kontaktowe SpaceX są umieszczone na stronie infolinii. Sprawdż adres poczty elektroniej SpaceX

SpaceX to amerykańskie przedsiębiorstwo przemysłu kosmicznego, które zajmuje się projektowaniem, budowaniem rakiet i statków kosmicznych. Firma została założona w 2002 roku przez znanego pochodzącego z RPA biznesmena Elona Muska.

SpaceX dane kontaktowe

Skontaktować się ze SpaceX można wyłącznie tylko w jeden sposób. Niestety kontakt za pomocą numeru nie jest dostępny dlatego, że infolinia SpaceX nie realizuje takiego sposobu kontaktu. Przez to, że kontakt SpaceX nie jest realizowany drogą telefoniczną jedyną metodą na bezpośrednie uzyskanie kontaktu, lub wsparcia konsultantów infolinii SpaceX  jest wysłanie wiadomości za pomocą adresu elektronicznego e-mail. Użyj podanego adres e-mail, aby skontaktować się ze SpaceX w razie wystąpienia pytań, zgłoszenia problemów i przekazania wiadomości związanych z firmą. Również niedawno pojawiła się możliwość kontaktu z SpaceX za pomocą formularza kontaktowego. Formularz kontaktowy można wypełnić na oficjalnej stronie firmy SpaceX w zakładce kontakt. Formularz powinien zawierać wszystkie niezbędne dane, takie jak imię i nazwisko, adres e-mail i treść wiadomości. Formularz kontaktowy służy głównie w sprawach związanych z działaniem strony i problemach technicznych.

SpaceX E-mail: [email protected]