Raiffeisen Numer

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-25 16:03:34
Raiffeisen Telefon

Kontakt z Raiffeisen Bank. Numer telefonu na infolinię, pomoc dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców, adres korespondencyjny, informacje dodatkowe.

Raiffeisen Bank kontakt telefoniczny

Kontakt z Raiffeisen bank odbywa się poprzez telefon Raiffeisen bank przygotowany specjalnie do pomocy klientom indywidualnym banku. Dzwoniąc pod numer stacjonarny 22 578 56 02 Lub komórkowy 801 822 222 zostaniemy połączeni z infolinią banku, gdzie pracownicy banku udzielą nam szczegółowych informacji odnośnie oferowanych przez Raiffeisen bank usług, udzielą wsparcia podczas wypełniania wniosków oraz doradzą przy wyborze produktów. Kontakt telefoniczny dostępny jest w dni powszednie w godzinach 9:00 – 17:00. Koszt połączenia z powyższym numerem zgodny jest z taryfą operatora. Kontakt dostępny jest również poprzez pocztę elektroniczną za pośrednictwem adresu formularza znajdującego się na stronie www.rbinternational.com.pl. Kontaktując się w ten sposób z Raiffeisen bank  jesteśmy pewni, że otrzymamy aktualną ofertę wraz z najlepszymi promocjami. Dane osobowe podane podczas kontaktu zostaną przetworzone przez Raiffeisen Bank International AG (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce, z siedzibą w Warszawie, kod pocztowy 03-736, Plac Konesera 8. W celu przeprowadzenia rozmowy oraz przekazania informacji dotyczących aktywnych usług. Jeśli podczas rozmowy klient będzie posiadał umowę zawartą z bankiem dane te posłużą do realizacji danej umowy.

Klienci posiadający jakiekolwiek zaległości w Raiffeisen bank proszeni są o kontakt telefoniczny z bakiem w celu uregulowania należności, lub ustalenia nowych warunków windykacji. Linia przeznaczona dla dłużników banku otwarta jest w godzinach 8:00 – 18:00 w dni robocze, a skontaktować się z bankiem możemy za pośrednictwem numeru 22 578 56 04. Jak również za pośrednictwem poczty elektronicznej [email protected]. Dłużnicy podlegający windykacji sądowej proszeni są o kontakt telefoniczny w godzinach 8:00 – 16:00 z podanym numerem telefonu (+48 22) 578 56 06 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej [email protected]. Klienci, którzy chcą wyprzedać swój majątek w celu uregulowania należności z bankiem, mogą odsprzedać nieruchomości . W celu zgłoszenia chęci dokonania takiej transakcji klienci banku proszeni są o kontakt telefoniczny za pośrednictwem numeru (+48 22) 578 56 07 w dowolny dzień roboczy w godzinach 8:00 -16:00

Raiffeisen Bank kontakt elektroniczny

Elektronicznym sposobem kontaktu z Raiffeisen bank jest możliwość kontaktu poprzez formularz elektroniczny znajdujący się na stronie banku. Po uzupełnieniu odpowiednich pól znajdujących się na formularzu, klient Raiffeisen bank może spodziewać się odpowiedzi tego samego dnia.

Raiffeisen Bank zastrzeganie karty

W przypadku zgubienia karty niezwłocznie należy zastrzec taką kartę w celu ochrony środków znajdujących się na rachunku bankowym połączonym z kartą. Aby zastrzec kartę należy skorzystać z aplikacji mobilnej znajdującej się na smartfonie posiadacza rachunku, poprzez stronę internetową banku lub telefonicznie pod numerem 828 828 828.30. Jest to ogólnopolski numer przewidziany do zastrzegania kart. Numer ten dostępny jest on zarówno z telefonów komórkowych jak i stacjonarnych w obrębie kraju jak również poza jego granicami. Za takie połączenie zapłacimy zgodnie z taryfa operatora.