Pogotowie energetyczne numer

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-04 15:27:23
Pogotowie energetyczne telefon

Skontaktuj się z Pogotowiem energetycznym. Pomoc z prądem, pamiętaj, elektryka prąd nie tyka, nie baw się prądem na własną rękę.

Pogotowie energetyczne kontakt

Na infolinię pogotowia energetycznego można dodzwonić się przez całą dobę. Numer telefonu energetyki to 991, jest on dostępny cały dzień i całą noc. W przypadku braku prądu dowiedz się, jak wygląda sytuacja z prądem w twojej okolicy, oraz sprawdź bezpieczniki. Jeżeli w twoim domu jest awaria z prądem, nie naprawiaj tego na własną rękę, zadzwoń na numer pogotowia energetycznego. Podczas dzwonienia na numer telefonu pogotowia energetycznego możemy usłyszeć komunikat o awariach w okolicy. Przed dzwonieniem upewnij się też czy dostawca nie poinformował o możliwych przerwach w dostawie energii.

Pogotowie energetyczne infolinia

Numer telefonu pogotowia energetycznego dostępna jest całodobowo, co oznacza, że w każdej chwili można się skontaktować z pogotowiem energetycznym w przypadku awarii. Numer telefonu pogotowia energetycznego nie służy tylko do zgłaszania  awarii, ale również do uzyskania informacji o awariach oraz przerwach w dostawie prądu. Pogotowie energetyczne — infolinia pod numerem 991.

Numer do pogotowia energetycznego - 991

Pod numerem 911 dostępna jest pomoc w przypadku awarii. Pamiętaj, w razie awarii zgłoś kontakt na numer pogotowia energetycznego. W razie awarii nie rób niczego na własną rękę, pamiętaj, elektryka prąd nie tyka.