iPhone numer

  • Kategoria: technologia

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-11-22 13:41:49
iPhone telefon

iPhone numer kontaktowy. Jak odnaleźć iPhone numer seryjny? Odnajdywanie nr seryjnego. Kontakt do pomocy technicznej, sklepu iPhone dla studentów i firm.

Jaki jest numer iPhone?

Jaki jest numer do iPhone? Jak sprawdzić iPhone numer seryjny? iPhone kontakt Polska, iPhone wsparcie techniczne, iPhone numer telefonu. Sklep iPhone numer dla studentów oraz firm i przedsiębiorstw.

Kontakt iPhone wsparcie techniczne

Podczas codziennego użytkowanie Apple iPhone, może dojść do zarówno uszkodzeń fizycznych, na przykład zbicie ekranu, jak i problemy z systemem. W takiej sytuacji nic nie stoi na przeszkodzie, by skontaktować się z iPhone wsparcie techniczne i oddać nasz popsuty sprzęt do serwisu. Użytkownik może oddać swojego uszkodzonego iPhone i liczyć na sprawną, i profesjonalną naprawę. Strona Apple podaje numer, na który należy zadzwonić w celu wsparcia i serwisu w Polsce. Wsparcie techniczne iPhone kontakt to numer 00800 4411875.  iPhone Wsparcie techniczne do kiedy? Osoby, które nabyły jeden z produktów marki Apple, między innymi iPhone, do 90 dni od zakupu mają prawo korzystać ze wsparcia telefonicznego za darmo. Wsparcie techniczne online jest jednak dostępne również po upływie tego czasu. Na stronie Apple jest również dostępne odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Kontakt iPhone sklep online

Apple iPhone udostępnia możliwość zakupu produktów online. Można tu kupić sprzęt, oprogramowanie, jak i akcesoria. Sklep iPhone kontakt to numer 800 702 322, pod telefon ten można zadzwonić w godzinach 9:00-18:00, od poniedziałku do piątku. Jednak aby zmodyfikować swoje zamówienie, zwrócić je, lub śledzić paczkę, należy udać się na stronę sklepu Apple dostępną w sieci.

Zakupy dla firm iPhone numer 

Apple iPhone umożliwia również zakupy dla biznesów. Dla pracowników oraz właścicieli firm dostępny jest specjalny numer telefonu. iPhone numer dla firm to 800 702 328. Zespół Apple jest gotów do współpracy z firmą.

Zakupy dla zastosowań edukacyjnych iPhone numer

Również na studentów czekają specjalne oferty. Sprzęt firmy Apple jest dostępny taniej dla studentów. Z oferty mogą również skorzystać nauczyciele, pracownicy oświaty, czy też rodzice studentów. iPhone numer dla studentów to 800 702 322. Infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. 

iPhone numer seryjny

W przypadku zgubienia lub kradzieży twojego iPhone można odnaleźć go, za pomocą funkcji znajdź mój iPhone. iPhone numer seryjny można znaleźć na liście powiązanych urządzeń z twoim Apple ID. Aby odnaleźć numer seryjny można też wejść w ustawienia twojego iPhone. Tam w zakładce Ogólne należy wejść w opcję To urządzenie. Tam znajduje się iPhone numer seryjny. Jeśli zostało zachowane oryginalne opakowanie iPhone, numer seryjny jest również zapisany na nim. Podczas kontaktu ze wsparciem, numer seryjny iPhone zostanie wykorzystany do identyfikacji urządzenia.