Rzecznik Praw Dziecka numer

  • Kategoria: urzędy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-08-29 09:02:19
Rzecznik Praw Dziecka telefon

Numer telefonu do Biura Rzecznika Praw Dziecka. Rzecznik Praw Dziecka telefon kontaktowy. Rzecznik Praw Dziecka POMOC. Rzecznik Praw Dziecka adres siedziby.

Rzecznik Praw Dziecka

Do głównych zadań Rzecznika Praw dziecka należy ochrona dzieci oraz młodzieży przed przemocą oraz okrucieństwem. Rzecznik dba o to, żeby dzieci wychowywały się w godnych warunkach odpowiednich do kształtowania młodego umysłu.

Rzecznik Praw Dziecka POMOC

Dzieci potrzebujące pomocy proszone są o kontakt z numerem telefonu infolinii Biura Rzecznika Praw Dziecka. Numer ten dostępny jest całodobowo we wszystkie dni tygodnia, zarówno w niedziele jak i święta.

Infolinia pomocy: 800 12 12 12

Korzystając w wymienionego powyżej numeru telefonu kontaktować mogą się dzieci zarówno z Polski jak i Ukrainy. Jeśli dziecko czuje się zagrożone w swoim domu w wyniku zagrożeń płynących od strony rodziny proszone jest ono o kontakt z tym numerem telefonu. Pracownicy infolinii pomogą dziecku uzyskać profesjonalną pomoc.

Kontakt z Biurem Rzecznika Praw Dziecka

Biuro Rzecznika Praw dziecka umożliwia osobom zainteresowanym kontaktem wiele sposobów kontaktu. Mianowicie są to:

  • Telefonicznie
  • Formularz kontaktowy
  • Adres Email
  • Czat online
  • Wizyta osobista

Telefon Biuro Rzecznika Praw Dziecka

Osoby potrzebujące skontaktować się z Biurem Rzecznika Praw Dziecka mogą do tego celu wykorzystać numer telefonu podany poniżej. Telefon ten dostępny jest w godzinach pracy Biura czyli w od poniedziałku do piątku w godzinach 8:15 – 16:15. Kontakt telefoniczny z Biurem Rzecznika Praw Dziecka jest możliwie najszybszym sposobem kontaktu. 

Telefon: (22) 583 66 00

Kontakt z Biurem Rzecznika Praw Dziecka możliwy jest również za pośrednictwem wskazanego poniżej adresu poczty elektronicznej. Zgłoszenia w ten sposób mogą być wysyłane o dowolnej porze dnia oraz nocy, lecz odpowiedzi na nie przekazywane jedynie będą podczas godzin pracy Biura Rzecznika Praw Dziecka.

Email: [email protected]

Adres Biura Rzecznika Praw Dziecka

Rzecznik Praw Dziecka 
ul. Chocimska 6 
00-791 Warszawa 

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy znajduje się na witrynie internetowej brpd.gov.pl. Osoby zainteresowane tym sposobem kontaktu oprócz wiadomości mogą przekazać załączniki w postaci plików takich jak zdjęcia czy dokumenty.