Karol Okrasa numer

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2023-01-09 13:49:41
Karol Okrasa numer

Aktualny numer telefony do Karola Okrasa. Karol Okrasa kontakt telefoniczny, adres e-mail, kontakt. Restauracja Karola Okrasa, telefon, dane kontaktowe.

Numer telefonu Karol Okrasa

Karol Okrasa jest polskim kucharzem, a także autorem oraz prezenterem telewizyjnych programów o tematyce kulinarnej. Skontaktować się z Karolem Okrasa można na kilka sposobów. Udostępniany przez Karola Okrasa numer telefonu pozwala uzyskać informację w sprawie imprez, wydarzeń, a także różnych pokazów kulinarnych. Telefon Karola Okrasa działa pod numerem +48 500 244 432 i jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych osób. 

Aktualny numer telefony do Karola Okrasa to: +48 500 244 432

Karol Okrasa kontakt mailowy

Interesanci, którzy chcą się skontaktować z Karolem Okrasa, mogą zrealizować to poprzez kontakt mailowy. Wiadomości można przesyłać na adres e-mail, jakim jest [email protected]. Odpowiedzi zwrotne są udzielane w jak najkrótszym czasie. 

Karol Okrasa adres e-mail: [email protected]

Restauracja Karola Okrasa

Klienci, którzy chcą skontaktować się z restauracją Karola Okrasa, mogą zrealizować to na dwa sposoby. Jednym z nich jest skorzystanie z dostępnego numeru telefonu. Telefon do restauracji Karola Okrasa działa pod numerem +48 22 328 8730

Istnieje również możliwość, przesłania wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Zapytania należy przesyłać na adres [email protected].

Restauracja Karola Okrasa adres:
Platter by Karol Okrasa
Hotel InterContinental (1 piętro)
Emilii Platter 49, 00-125 Warszawa

Numer telefonu: +48 22 328 8730
Adres e-mail: [email protected]