Leroy Merlin numer

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-27 11:25:25
Leroy Merlin telefon

Sieć hipermarketów budowlanych Leroy Merlin. Bogaty asortyment wyposażenia do kuchni, łazienki, pokoi dziennych i ogrodów. Kontakt telefoniczny, numery telefonu, godziny pracy biura obsługi klienta, kontakt online

Sieć hipermarketów budowlanych Leroy Merlin

Leroy Merlin jest francuską siecią hipermarketów budowlanych. Klienci znajdą w marketach Leroy Merlin meble kuchenne, łazienkowe, ogrodowe czy artykuły wyposażenia pokoi dziennych.

Kontakt do Leroy Merlin

Sieć sklepów budowlanych Leroy Merlin kontakt umożliwia przede wszystkim telefonicznie. Osoby zainteresowane asortymentem dostępnym w sklepie Leroy Merlin telefon mogą wykonywać na numer +48 22 250 84 44. Doświadczeni konsultanci z biura obsługi klienta z przyjemnością odpowiedzą dzwoniącym na wszelkie pytania, udzielą szczegółowych informacji dotyczących oferty firmy oraz rozwieją jakiekolwiek wątpliwości. Dla osób próbujących nawiązać z wybranym hipermarketem Leroy Merlin kontakt telefoniczny dostępna jest na stronie producenta mapa sklepów, gdzie po wybraniu któregokolwiek z nich można poznać numer do punktu informacji wybranego sklepu.

Leroy Merlin godziny pracy biura obsługi klienta

Do Leroy Merlin kontakt centrala umożliwia we wszystkie dni robocze tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00, a także w soboty od tej samej godziny do godziny 14:00. W tym czasie pracownicy obsługujący linię dołożą wszelkich starań, aby udzielić pomocy osobom dzwoniącym tak, aby po rozłączeniu się z biurem obsługi klienta nie miały one już żadnych wątpliwości ani pytań.

Koszt za połączenie ze wsparciem Leroy Merlin

Osoby dzwoniące do Leroy Merlin kontakt muszą opłacić. Opłata za połączenie naliczana jest zgodnie z taryfikatorem operatora.

Leroy Merlin kontakt online

Dla osób preferujących formę kontaktu drogą Internetową ponad kontakt telefoniczny, Leroy Merlin kontakt umożliwia również poprzez wysłanie wiadomości na adres skrzynki pocztowej. W tym celu należyte jest wykorzystanie formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej sklepu. Poza uzupełnieniem pola z treścią wiadomości, osoba wysyłająca wiadomość będzie musiała uzupełnić kilka innych pól, w tym przede wszystkim podać swój adres e-mail lub numer kontaktowy, na który chce uzyskać odpowiedź.